Crystal Therapy

Crystal Therapy missiooniks on luua suurepärane enesetunne ja kõrge elukvaliteet. Siinjuures peame silmas kõige naturaalse toomist enda ellu. Kulgemine käsikäes loodusega loob harmoonia, annab ennekõike sisemise sära, mis kiirgab ka väljapoole.
Annab enesekindlust ja rahulolu, igas hetkes.
Tead ju seda tunnet kui  esimesed päikesekiired kevadel soojendavad palgeid, veed vulisevad ja kõik ümbritsev justkui embaks sind piiritu armastava tundeküllusega. Püüame luua samalaadset tunnet igal ajahetkel, välisest sõltumata (või siis väärt ehetega välist sära veidi juurde lisades;). Usume, et Crystal Therapy poolt pakutavad tooted ja teenused aitavad luua ja hoida seda seisundit.

Crystal Therapy`st leiad ainulaadsed, väga valitud poolvääriskividega hõbe -ja kuldehted, kristallgeoodid, tipud ja erilised vabavormid, pendlid, sauad ja vardad, kuulid ja munad.  Lisaks leiad meie e-poest helikausid ja tingshad, küünlad, Palo Santo ja viirukid, tervist toetavad väetoidud, naturaalsed eeterlikud õlid jpm.

Aastatega on järjest olulisemaks muutunud lisaks ümbritseva parendamisele ka see, millist kütust kehale toidu näol anda ning milliseid tooteid naha turgutamiseks kasutada. Naturaalsem ning loodussõbralikum lähenemine on muutunud iseenesestmõistetavaks ja teadlikkus selle teema osas järjest kasvanud. Seetõttu on laienemas ka tervist toetavate toitude, nahahooldustoodete valik e-poes http://crystaltherapy.ee.

Tervist toetavaid valikuid tehes me harmoniseerimise ennast ja ümbritsevat – kõike seda halva mõju äravõtmise ja hea energia suurendamise teel!

💎💎💎

E-pood: https://crystaltherapy.ee/

Kristallide imeline maailm

kristallid

💎 💎 💎

Kuidas sündis CRYSTAL THERAPY?

Kui ausalt ära rääkida, siis elutee algus oli lilleliselt rõõmus ja muretu. Nõmme mändide all kolmelapselises peres sirgudes oli ruumi ja võimalust elada loodusega kooskõlas, harmoonias ümbritsevaga. Palju avastamisväärset ja rohkelt õppimisvõimalusi pakkusid maal veedetud suved, seda nii loodust kui ka loomariiki tundma õppides ning vahetult kogedes nelja aastaaja vaheldumist. Mälupiltidena kerkivad esile vasika silmadest tekkiv peegeldus, karge jõevesi, läbi sõrmede pudenevad kivikesed, lõhnad heinamaal, kastepiisad kargel suvehommikul heinamaal lamades – kõik see andis lõputu kooshingamise tunde emakese maaga ja lõi hetki, mil aeg peatus.
Ühiskonna tõekspidamistele toetudes sai läbi käidud nö tavapärased sammud, keskkoolist ülikooli, esmalt elulisena näivat toiduainete keemiat õppima ning seejärel, mõne aasta möödudes, olles erinevates ettevõtetes  praktilisi kogemusi omandanud, järgnes majandusmagistri kraadi õpe.
Pärast mitme kraadi omandamist oli justkui vundament laotud ja teekond õnnele avatud …. aga hinges kõlises liigagi tihti tühjus, õnne – ja tasakaalutunne oli tugevalt seotud väliste teguritega ja seetõttu kõikus kui kolmejalaga taburet. Millestki jäi siiski vajaka!
Ellu libisesid tasakaalu loovamad tegevused. Jõudsin tõeliste pärliteni nagu õpingud Holistika Instituudis, Kundalini ja YIN jooga ning shindo õpetaja kursused, reiki, holotroopse hingamise, taro, ruunimeisrite jt. kursused. Elumuutvad ja elukestvad õpingud, mis on voolinud iseloomu, laiendanud ja kujundanud maailmapilti ning loonud baasi harmoonilisemaks kulgemiseks. Niisamuti on mõjutanud reisid kõikjal maailmas ning ühest erilisemast, mis andis impulsi Crystal therapy sünnile, saad lugeda allpool.

Kristallimäe tervendav puudutus

On aasta 2013. Laman külalistemaja jasmiinilõhnalises aias võrkkiiges, tunnetan kohalolu iga keharakuga ja naudin hetke ilu. Justkui paradiis, taban end mõttelt. Olen kristallimäel asuva Brasiilia väikese külakese Abadiania rüpes imetervendaja keskuses.

Kristallide teema andis minu elus märku järjest jõulisemalt – ühes või teises vestlusringis, pea igas kättejuhtunud raamatus. Kui sattusin Brasiilia reisi planeerides lugema rahvusvahelisest tervenduskeskusest Casa de Dom Inaciost Abadianias, mis asub ametüsti lademe peal,  sündis otsus varbad selles suunas sättida liugleva kergusega. Brasiilias, Abadiania väikeses külakeses sai loetust vahetu ja elumuutev kogemus.
Kristallidest on teada, et väidetavalt inimese toetuseks kasutatud üle 80 000 aasta, olid nad jõuallikaks juba Lemuuria ja Atlantise iidsetes tsivilisatsioonides. Ürgsetest aegadest on mineraalide kuningriiki kuuluvaid kvartskristalle hinnatud nende tervendavate-puhastavate omaduste poolest ning mitte niisama ei ehi kuninglikke kroone üheltpoolt kaunid ja teisalt energeetiliselt võimsad (pool)väärikivid. Püüdes lühidalt öelda – kristallid suudavad viia meele, keha ja vaimu terviklikkuse ja harmooniani ning selles seisundis võime liigutada mägesid, kogeda tingimusteta armastust või lihtsalt nautida kohalolu.
Maailmas on piirkondi, kus ei ole lastud iidsel teadmisel unustuse hõlma vajuda ning osatakse kasutada looduse väge.
Eri kristallidel on erinevad omadused, osa neist aitab inimestel häälestuda sõnumite vastuvõtmisele, osa abistab tervendava energia vahendamisel, mõned kristallid aitavad aktiveerida enesetervenduslikke võimeid, teised pakuvad kaitset ja tugevdavad energiavälja. Kristalle võimsa mikroskoobiga uurides on võimalik näha, kuidas nende molekulaarvõre reageerib inimese mõtetele ja taotlustele, eriti aga armastust täis mõtetele. Kristallid on elusolendid ja teadvusekandjad, ehkki kristallide elu- ja kasvuprotsessid on inimestega võrreldes väga aeglased.
Tervendaja ravikeskus
Casa de Dom Inacio keskus asub suure kristall-lademe peal, seega on seal väga eriline energeetika. 
Tervenduskeskuses võib kohata väga erinevaid inimesi: rändureid, kelle sisetunne on juhatanud neid sellesse väekasse paika kogemusi saama; inimesi, kes on tulnud nõu küsima eluliselt tähtsate otsuste tegemisel; arste, kes tunnustavad alternatiivseid ravimeetodeid ja tulevad sinna aastast aastasse nii üksi kui ka koos patsientidega; sensitiive, kes käivad seal regulaarselt end puhastamas ja oma vibratsiooni tõstmas. Abi on sealt aastakümnete jooksul saanud miljonid inimesed.
Imede paik
Casa de Dom Inacio on imede paik neile, kes lasevad imedel sündida. Sinna minnes tuleb jätta maha skepsis kõige mittenähtava ja käegakatsutamatu vastu ning lasta kogetaval eelarvamustevabalt endani jõuda. Nii saab näha ja kogeda asju, mida tavamõistus haarata ei suuda ja senise koolihariduse taustal lahti ei seleta. Silme all rulluvad lahti stseenid justkui filmis.
Siinkohal skeptikutele väike kõrvalepõige; kas wifi`t saab näha ja käega katsuda? Ometi toimib?:)

Sisemine puhtus
Casas tuletatakse meelde, et 90% heaolust sõltub mõtlemisest ja me oleme vastutavad enda mõtete puhtuse eest. Tervenemine on võimalik, kui end holistilisele elulaadile avada ning ise aktiivselt protsessis osaleda. Casa de Dom Inacios saab juhiseid, kuidas puhastada meelt negatiivsetest mõtetest, mismoodi mõtteid jälgida ja korrastada. Kõrvale jäävad mõtted ebaõnnestumisest, nõrkusest, kogetud häbist, kahtlustest, hirmudest jms. Seal on kummastavalt kerge keskenduda rahulolule ja rõõmsameelsusele, armastusele kõige laiemas mõttes. Tingimusteta armastuse energiat peetakse Casas väga tähtsaks – armastada tuleb iseennast, kõiki ja kõike ühtmoodi. Maaliliste vaadetega meditatsioonipaigad kristallimäel ulatavad justkui abikäe tundidepikkuste vaikusehetkede loomiseks, lastes alateadvusel mõttevabalt puhata ja sisemist rahu luua – jõuda iseendani. Tunnen selgelt, et tasakaal ja rahu on meie endi sees olemas, see tuleb vaid taustamüra alt välja kaevata ning püsiv ühendus luua.
Tervenemisrituaalides on olulisel kohal palve: nii ühispalvetena kui ka individuaalselt. Ükski usk ei ole Casas domineeriv, palve jõud on seotud usuga iseendasse. Oma soovidega võib minna ka palvekolmnurga juurde. Kolmnurga juurde on hea minna pärast mediteerimist, kui meel on rahunenud ja oled häälestunud sealsele vibratsioonile. See on hetk, mil saad olla tänulik kõige eest, mille üle elus rõõmu tunned, ning kutsuda ellu kõike, mis hingelähedane ja südamega läbi tunnetatud. Palvekolmnurga külgedel on lisaks usule-lootusele ja armastusele ka heategevus, sest holistilise vaatega elus peab andmine ja saamine olema tasakaalus. Heategevuse puhul ärgitatakse mõtlema sellele, kas me suudame anda siiralt ja tingimusteta, vastuteenet ootamata. End õnnelikuks pidavatel inimestel on väidetavalt andmise kaalukauss raskem.
Casa reeglid
Tegeledes igapäevaselt joogaga, tundsin rõõmu eesootavast võimalusest puhkuse ajal praktiseerida nii palju, kui hing ihkab, ilma ajaliste piiranguteta. Tervenduskeskuse tavadega tutvudes selgus aga, et saamaks parimal viisil osa kõrgemate vaimolendite tervendusest, soovitatakse kõikvõimalikud muud energia liikumisega seotud traditsioonid, sh jooga, sealviibimise ajal kõrvale jätta.

Casa de Dom Inacios õppisin kannatlikkust, seda nii vastuvõtujärjekordades oodates kui ka 4 – 5 tunnistes meditatsioonides viibides. Mediteerida võib väljas värske õhu käes või meditatsiooniruumis – see on eriti tervendav, kuna seal saab olla vahetult vaimolendite hoolitsuse all. Rahu, mida kogetakse meditatsioonis, on sügavam kui unes. Meditatsioon kahandab stressi nii, et iga rakk kogu kehas tõeliselt puhkab. Kaovad minevik ja tulevik – ainus, mis jääb, on teadvuseseisund nüüd ja praegu. Ometi mitte iga kord ei olnud mu keha ja meel koostöövalmid ning meditatsiooni minek ja seal olek ladus ja nauditav. Nendel hetkedel oli tarvis leida üles enda kannatlik meel ja ebamugavustundest läbi minna.

Casa de Dom Inacios käisin  esmakordselt ka kristallvoodis, mille energeetika toimib kudede ja rakuvedeliku tasandil. Kristallide tervendav kiirgus, mahe muusika ning vilkuv värviline valgus loovad võnkumisi, mille sagedused tasakaalustavad tšakrate ehk energiakeskuste kaudu inimese energiasüsteeme. Seanss andis meeldivalt kerge enesetunde ja rahulikkuse, mida tahaks endas hoida ning luua veel ja veel. See kogemus õpetas mind austama ja hindama kristallide väge. Neist on saanud justkui usaldusväärsed toetavad kaaskulgejad mu igapäevaelus.

Tuleb tunnstada, et Casa de Dom Inacio ei ole koht, kust tüüpilise turistina läbi tuhiseda, tehes mõttes linnuke „nähtud“. Vaja on leida aega ning olla avatud meelega, et maagiline paik ja vaimolendid saaksid tervendavat mõju avaldada. Seal võib ära käia ka märkamata, tunnetamata midagi märkimisväärselt uut. Nimelt tuleb pool tööd endal teha, et pääseda ligi uuele ja laiemale tunnetuse tasandile, uskudes nii iseenda võimetesse kui ka vaimse maailma olemasolusse laiemalt. See on maagiline paik, kuhu tullakse ikka ja jälle tagasi, et kogeda imelist rahu iseendas ja kirjeldamatut õnnemeelsust.

💎 💎 💎
Reisilt rändasid kaasa kilode viisi kristalle, endale ja lähedastele, kodu toetuseks ja maakodu põllulapile. Olles kogenud avarusi, oli sulandumine tavaellu vaevaline. Soov olla samal lainel ning pakkuda seda ka teistele, oli valdav ja nii hakkas tasapisi looma … jõudis kohale Kristallvoodi ja sündis CRYSTAL THERAPY.
Kõik algas vahetust kogemusest. Luba endalegi uusi kogemusi!

Oled südamest oodatud CRYSTAL THERAPY`sse, https://crystaltherapy.ee/
Anne-Mai

Kristallid on meile antud kasutamiseks erinevateks elujuhtumiteks: olgu selleks kas meeleolumuutused ja energiapuudus, julguse puudus või otsustusvõimetus, tugevad energiamuutused või mis tahes muu hetkeolukord, mis nõuab välist jõudu, et elu paremuse poole saaks liikuda. Kristallid saavad erinevates olukordades sind oma looduse poolt antud väega toetada ja tasakaalustada.
Kristallide energiaid oskuslikult kasutades on meil võimalik muuta oma elu kvaliteetsemaks, paremaks ja energeetiliselt laetumaks!