Bumble Bee ehk Indoneesia jaspis - Crystal Therapy
3943
product-template-default,single,single-product,postid-3943,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

Bumble Bee ehk Indoneesia jaspis

62.00

Kivi: Bumble Bee ehk Indoneesia jaspis
Metall: hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 8,2g, ripatsi mõõt koos kinnitusega ca 28,9 x 9 mm

Bumble Bee`d ehk Indoneesia jaspist võib pärjata nimega — elurõõmu ja motivatsiooni looja. Ta võimaldab näha uusi võimalusi, suurendab loovust, tõstab enesehinnangut ja annab jõudu, et võtta ette muudatusi. Rahustab ja aitab vähendada reaktiivsust kõigele ümbritsevale.
Olemuselt on Bumble Bee vulkaaniline kivim, mis sisaldab anhüdriidi, hematiiti,väävlit, mangaanoksiide, kaltsiiti ja erinevalt teistest jaspise liikidest koosneb suures osas ka mikrokristallilisest kvartsist, mis on omane pigem ahhaadile. Tema kollakas triibuline muster meenutab kimalast ning sellest ka nimi, kimalasejaspis.
Avastati ta alles 1990 a.Indoneesia tegev-vulkaaniliselt alalt, mistõttu on tema kaevandamine keerukas.
Kimalase jaspis on tugev maa-energiakivi. Kehastab vulkaani tugevat energiat, millest see kivi on sündinud. Kimalase jaspis on viha vähendav kivi, mis aitab keskenduda iseendale.
Füüsiliselt võib aidata paraneda kõhuhaigustest, infektsioonidest, allergiatest, närvisüsteemi häiretest ning südame- ja vereringehäiretest. Suurendab füüsilist elujõudu.

Laos

Tootekood: HER1216 Kategooriad: , Sildid: , ,
Kirjeldus

Ta on harvaesinev, sisaldab hematiiti ja väävlit. Ta tuleb meile Papandayani mäestikust Lääne-Jaavas, mis asub Indoneesias. Kui väävel eraldub vulkaanist, põleb see ereda sinise värviga. Tõustes puutub ta kokku jaheda õhuga, misjärel muutub gaas tahkeks ning värvilt helekollaseks, andes kaunile kivile iseloomuliku välimuse ja nime.