Amasoniit ripats 2,5 cm - Crystal Therapy
993
product-template-default,single,single-product,postid-993,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

Amasoniit ripats 2,5 cm

40.00

Amasoniidi kõige olulisem omadus on kaitse. Olles võimas filtreerija, blokeerib geopaatilist stressi, absorbeerib mikrolaineid ja mobiiltelefoni kiirgust, kaitseb elektromagnetilise saastatuse eest. Aseta vaid kivi enda ja eelnimetatud saasteallika vahele.

Amasoniit on universaalse armastuse kivi, nais-ja meesenergia tasakaalustaja, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall. Toetades kurgutšakrat soodustab tõe väljaütlemist.

Amasoniit aitab olla aus iseenda vastu, väljendada enda poolt läbitunnetatud tõde, annab sisemise tasakaalu ja julguse elada enda sisetunde järgi. Olles tugevalt seotud kurgutšakraga, aitab ta väljendada kõike, mis on tundeelus oluline. Ta aitab paremini mõista enda tundeid ning vabaneda meid ja teisi kahjustavatest hoiakutest. Puhastades efektiivselt ja leebelt kurgutšakra avab amasoniit tee piiramatu loovuse allikani.
Samuti soodustab selle kristalli kandmine selgeltnägemise ja selgeltkuulmise võime arengut. Suurendab eneseusku ning seeläbi toob kandja ellu ka materiaalset küllust.

Tervendavad omadused

Amasoniit sobib hästi nii südame– kui kurgutšakrale. Aitab leevendada peavalu ning rahustab närvisüsteemi. Kurgutšakra kristallina on hea abivahend külmetushaiguste ravimisel.
Seotud endokriinsüsteemiga, abiks maksaprobleemide korral.

Amasoniit on erakordselt mahendava mõjuga kivi, tasakaalustades närvisüsteemi ja aidates füüsilisel kehal eeterkehaga joonduda. Aitab leida tasakaalu emotsionaalsete traumade korral, leevendab hirmutunnet. Asetades kehale, on abiks lihaskrampide korral. Soovitatakse osteoporoosi, hammaste lagunemise, kaltsiumipuuduse korral.
Amasoniit on seotud Kuuga, toetades perekonda ja argielu tahke.

Energiakeskused: südame–ja kurgutšakra, kolmas silm
Koostis: kaalium-alumiiniumsilikaat + vask
Värvus: läbipaistmatu roheline või sinakasroheline. Küütlev, soontega.
Klass/Grupp: silikaadid/amasoniit

Laos

Tootekood: HE17a Kategooriad: , Sildid: , , ,
Kirjeldus

Amasoniit on seotud kurgutšakraga ja päästab valla keelepaelad, annab julguse rääkida oma tõde ehk teisisõnu puudutada teemasid, mis on ebamugavad ning millest on pigem mööda hiilitud. Ta aitab väljendada kõike, mis on tundeelus oluline ja läbi tunnetatud südamega. Ta aitab ka paremini mõista tundeid ning vabaneda kahjustavatest hoiakutest. Puhastades efektiivselt ja leebelt kurgutšakra avab amasoniit tee piiramatu loovuse allikani.

Amasoniit sümboliseerib ka tõde, avameelsust ja siirust. Samuti soodustab ta kandmine selgeltnägemise ja selgeltkuulmise võime arengut. Tema roheline värvus muudab meeleolu rõõmsamaks, suurendab eneseusku ning seeläbi toob kandja ellu ka materiaalset küllust. Muuhulgas on ta ka õnnekivi.