Ametriiniga hõbesõrmus - Crystal Therapy
3945
product-template-default,single,single-product,postid-3945,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

-10

Ametriiniga hõbesõrmus

110.00 99.00

Mõõdud: nr. 20
Kaal: 14,1 g
Kivi: ametriin
Metall: hõbe
Proov: 925

Ametriin ühendab endas kahe võimsa kvartsi, ametüsti ja tsitriini väge, tervendavaid ja puhastavaid energiaid. Ta seob kokku füüsilise ja vaimse maailma, ergutades taju ja intuitsiooni ning aidates selle kaudu ka füüsilises maailmas paremini toime tulla. Hea energiate puhastaja ja energiavälja suurendaja, vabastades negatiivsusest ja mittetoetavatest uskumustest. Kannab endas ametüsti intuitiivsust ja tritriini päikselisust.
Märksõnad: valmne selgus, teadlikkus, taju, tervendav, rahustav, intuitsioon, energia, naiseliku ja meheliku energia ühendus ehk tasakaal, eelarvamustevabadus, kontsentratsioon, blokkidest vabastamine, optimism, loovus, unistuste täitumine.

Ametriin vabastab kehast energeetilised blokid, aidates jõuda probleemide tuumani ehk tegeliku põhjuseni ning soodustades tervenemist. Ametriini võimuses on ühendada kehas nais- ning meesenergia, tuues kehasse harmoonia ja tasakaalu. Süstib positiivsust, et depressioon ning stress ei kimbutaks – selleks hoia ametriini päikesepõimikul!

Füüsiline tervendus: krooniline väsimus, depressioon, stress, peavalud, ärevus, paanikahood.

Tähemärk: Kalad, Kaalud.
Tsitriinist ja ametüstist tulenevalt ka Ambur, Jäär, Kaksikud, Lõvi, Skorpion.

Tootekood: He956b Kategooriad: , , Sildid: , ,
Kirjeldus

Kristalli puhastamiseks on parim leige (seebi)vesi. Ametriin ei talu pikaajalist eredat päikesevalgust.

Nb! kristallidele ei meeldi kodukeemia ja parfüümid!