Labradoriidiga käekett, hõbe 925 - Crystal Therapy
3583
product-template-default,single,single-product,postid-3583,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

-15

Labradoriidiga käekett, hõbe 925

52.00 44.20

Mõõdud: 20 cm
Kaal: 10,6 g
Kivi: labradoriit
Metall: hõbe
Proov: 925

Labradoriit on müstiline, sügavalt vaimne ja kaitsev kivi, kõrge vibratsiooniga, valgusetooja.

Ta on salapäraselt helklev, justkui ruumiline, ühe nurga alt kumab sügavsiniselt ja sini-roheliselt, saades päikesevalgust, lisanduvad mänglevalt mitmed teised toonid, tumehallist sillerdava kollase ja sinise läikeni.
Ta on kiire energiaga kivi. Tugevdab aurat ja eemaldab soovimatud energiad. Tugevdab intuitsiooni, kujutlusvõimet, tahtejõudu  ja aitab vaimselt kasvada.
Aitab tuua ellu uusi võimalusi, ideid ja muutusi. Suureks toeks muutuste ajal. Labradoriit on sillaks füüsilise ja vaimse maailma vahel, sillaks alateadvusse. Vabastab hirmudest ning parandab hingehaavad, annab sitkust astuda julgeid samme.
Labradoriiti on ka hea kodus hoida, kuna annab kodule kaitse.

Põhiomadused: vaimsus, maagia, rituaalid, kaitse, intuitsioon, vägi, eelmised elud, meditatsioon, selgeltnägemine, uute võimaluste tekkimine elus, muutuste nägemine, kalad, pendeldamine.

Laos

Kirjeldus

Energiakeskused: kõik keskused
Näärmed: kõik näärmed
Planeet: Pluuto, Saturn
Element: maa ja eeter
Värv: vilkuv-helklev sügavsinine, sini-roheline, tumehall koos kollase ja sinise läikega
Tähtkuju: kalad
Kõvadus: 6.0 – 6.5 Mohs
Mohsi astmik ehk Mohsi skaala on etalonmineraalide kõvadusel põhinev mineraalide suhtelise kõvaduse määramise skaala. Astmiku koostas aastal 1812 Austria mineraloog Friedrich Mohs

Oma nime on ta saanud Labradori poolsaare järgi, kus teda esmakordselt 1770. aastal leiti.
Lisaks kasutatakse nimesid black moonstone (must kuukivi) ja spektoliit. Viimaseks nimetatakse valdavalt sinise tooniga labradoriiti, mis on leitud Kagu-Soomest esmakordselt 1941. aastal ning on tänaseks saanud Soome hinnatuimaks ehtekiviks.
18. sajandil kasutati labradoriiti ehetes palju Inglismaal ja Prantsusmaal. Labradoriiti kasutati metalsete värvide asendajana nt. liblika tiibadel.  Viktoriaanlikul Inglismaal olid moes Mandrill ahvide kujutised ja nende värvi esindas labradoriit hästi.