Larimar käekett - Crystal Therapy
3985
product-template-default,single,single-product,postid-3985,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

Larimar käekett

135.00

Kivi: Larimar
Metall: Hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 11,38 g, pikkus 200 mm

Omadused: vaimsus, naiselikkus, suhtlemine, rahu, selgus, tasakaal, loovus, meditatsioon, armastus, tervendus, parandab kõne- ja suhtemisoskust.
Larimar võlub ära iga naise, varem või hiljem. Tema ebamaine ookeanisinine värv, laineid meenutav muster ja kõrgesageduslik olemus tõmbavad enda poole vastupandamatu jõuga.
Larimaris on ühendatud südame tasandi armastus, intuitiivsus ning maandatud naiselikkus. Ta aitab naistel taastada sidet oma sünnipärase naiselikkusega ja sügavama olemusega ning sellele toetudes jõuda elus enda hingesugulaseni.
Kaunis larimar on tõeliselt haruldane ja hinnaline kivi. Larimari hinnalisus tuleneb ka sellest, et teda on leitud vaid Dominikaani Vabariigis Kariibi mere saarel ning ei ole teada millistes kogustes maapõu teda veel sisaldab.
Teda nimetatakse sageli Atlantise kiviks või tema kõrgete vibratsioonide tõttu ka delfiinikiviks, asukoha järgi Kariibi kiviks.
Ta sobib suurepäraselt teejuhiks kõigile, kes kõndimas vaimse arengu teel või soovivad vabaneda oma hirmudest, piiravatest uskumustest ja blokeeringutest. Larimar sobib imehästi ka lastele.
Oma kõrge vibratsiooniga lahustab viha ja asendab negatiivsuse armastusega.
Tema võimsad tervendavad energeetilised omadused teevad larimarist suurepärase abilise tervendustöös.

Füüsilised vaevused: puhastab energiameridiaane blokeeringutest, stressi ja valu leevendaja; vabastab pingeid kurgu, kaela, südame ja pea piirkonnast; vererõhu tasakaalustaja, aitab rindkere-, kurgu- ja südameprobleemide korral, hästi toetav raseduse ajal ja värsketele emadele.

Laos

Tootekood: HKV695 Kategooriad: , , Sildid: , , , ,
Kirjeldus

Hoolitsemine: puhasta aeg-ajalt voolava vee all ning pühi pehme lapiga. Hea on laadida kuuvalguses.
Energiakeskused: kurgukeskus, südamekeskus, kolmas silm
Näärmed: kilpnääre, harknääre
Element: vesi
Värv: helesinine, valge, rohekas sinine, sügavsinine
Oluline: larimar on väga valgustundlik ja seetõttu ei tohi teda jätta pikaks ajaks päikese kätte. Ere päikesevalgus võib värvi heledamaks muuta.
Tähtkuju: lõvi, scorpion, neitsi, jäär, ambur … ja kõik särasilmsed väekad naised!:)