Ahhaat ja mäekristall käevõru

13.75

Kaunilt sillerdav kolmerealine mäekristalliga ja ahhaadiga käevõru on ühteaegu ilus, aga ka energeetiliselt tõeliselt väärtuslik igapäevane kaaslane.

Mäekristall
 on peene  vibratsiooniga ning temas on olemas kõikide värvitoonide lainepikkused. Kuulub ta kvartside perre ning tänu oma unikaalsele aatomvõrele peetakse mäekristalli planeedi kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaks.
Mäekristall on ideaalne meditatsioonikivi. Mäekristall suurendab psüühilist võimekust, parandab mälu eneseväljendamist, mõttetegevust, suurendab intuitsiooni. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu sobib toetuseks nii töö tegemisel kui ka õppimisel.
Toob tasakaalu ja harmoonia, annab jõudu ja vitaalsust, toob rahu, kooskõla ning on hea kaitsekivi. Tema energia on kiire, puhas, selge ja võimas.

Ahhaadi omadused: tasakaal, kaitse, rahu, kindlus, stabiilsus, julgus, pingetest vabanemine, emadus, viljakus,  vastupidavus, toetatud uued algused

Ahhaati peetakse muutuste kiviks, mis aitab kõikide muutustega lihtsalt kohaneda ning suhtuda neisse positiivselt. Suurepärane emotsionaalsete traumade tervendaja, viha transformeerija. Vabastades südamesse kogunenud kibestumist ja viha, soodustab eneseusalduse taastumist ja tugevdab südame tasandit. Uued algused luuakse puhtamalt tasandilt, otsused tehakse läbi südamekeskuse tunnetuse.
Füüsilisel tasandil on seda kristalli hea kasutada toksiinidest vabanemisel ning keha puhastusprotsesside toetajana. Ta väestab ja puhastab efektiivselt oma kandja aurakeha.

Laos

Tootekood: KV371b_5a Kategooriad: , Sildid: , ,