Tiigrisilma, musta oonüksi ja hematiidiga käevõru

14.50

Tiigrisilma, musta oonüksi ja hematiidiga käevõru

Käevõru on elastikpaelal, kasutatud on 6 ja 8mm suuruseid musta oonüksi, hematiidi, kuldse  ja punase tiigrisilma pärleid.
Käevõru pikkus 16 või 17 cm.

Käevõrus on põimitud kaitsvad, maandavad ja küllust toovad kivid.

Tiigrisilma kantakse õnne, külluse ja rikkuse ligimeelitamiseks. Optimismi kivi, mis aitab parandada enesekindlust, tahtejõudu ja terviklikkust. Kaitsekivina on aegade algusest olnud heaks ja toetavaks kaasteelisteks rännakutel. Teda on traditsiooniliselt kantud ka talismanina halbade soovide-mõtete ja needuste vastu. Toetab keskendumisel ja tugevdab eneseusku. Suurepärane kivi eksamite tegemisel ja tähtsatel kohtumistel.

Hematiit – kaitsekivi, tasakaalustaja, aitab lõhustada negatiivset energiat. Hematiit on ülim maanduskivi kehale. Puudutades sellega oma nahka tajute kohest rahulikkust, tasakaalustatust ja tsentreeritust. Hematiit on ka maagide kivi ja kaitseb astraalsete rünnakute eest. Ta toob hea une ja aitab välja puhata, uinumisraskuste korral võib padja alla panna hematiidi ja roosa kvartsi. Hematiit aktiviseerib vere- ja rakuloomet, ergutab vereringet ja südant.

Must oonüks/ahhaat on võimas ja tugeva toimega kivi. Oonüks on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas ning üks esimesi kaitsekristalle, mis võiks igal inimesel enda läheduses olla ehk siis soovitav kanda maandamise, kaitse ja enesekindluse tõstmise eesmärgil igapäevaselt.

Laost otsas