Rohelise ametüstiga hõberipats

58.00

Kivi: roheline ametüst
Metall: hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 12,4×15 mm, koos kinnitusega 24mm
Kaal:  4,3g
Kui soovid rahuneda, libiseda unistuste lainele ning leida kontakti enda intuitiivsema poolega, on ametüst parim valik kristallide imelises maailmas. 

Roheline ametüst kannab endas kõiki ametüsti võrratuid omadusi; ta on esimene valik kui soovitakse tõsta intuitsiooni, ta on suurepärane aura puhastaja, vaimsust ja mõistmist soosiv kristall. Rohelise kivina peetakse teda ka südamekesuse toetajaks, usutakse et tal on vägi ravida murtud südant. Kandes endas ka lilla ametüsti energiaid ja vibratsioone, on siiski rohelise ametüsti energiad rohkem suunatud inimese tervendusele.

Ta on tasakaalustav ja toetav, rahustab meeli, toetab tervist ning eemaldab blokeeringuid. Lisaks sellele on rohelise ametüsti näol tegemist emotsioonide tervendaja ning sõltuvustest vabastajaga. Rohelise ametüsti energiad on väga head peavalude ja kurnava mõttetegevuse vaigistamiseks. Kaitseb halbade energiate ja keskkonnast tulenevate negatiivsete energiate eest. Ehtes on palju energiaid, mis on head südametööle. Lisaks viib kõik tšakrad tasakaalu. Tsakaalust väljas olek mõjutab tugevalt elukvaliteeti ja igapäevast elu.

Omadused:  intuitsioon, tervendus, vaimsus, areng, meeleselgus, aurapuhastus, keskendumine, unehäired, peavalu, unistamine, kaitse, rahu, harmoonia, alkoholismist vabanemine. Sobib suurepäraselt kristallivee tegemiseks.

 

Laost otsas