Ametüst süda - Crystal Therapy
1439
product-template-default,single,single-product,postid-1439,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

Ametüst süda

10.00

Mõõdud: ca  4*4 cm, 40 g

Ametüst on kõrge vibratsiooniga puhastav ja kaitsev kivi. Toetab pingelistel aegadel, vaigistades meele ja avades ukse vaimsesse maailma. Tugev meditatsioonikivi, juhtides sügavama enesetunnetuse ja keskendatuse poole. Võimendab intuitsiooni ja tajusid, olles justkui vaimne teejuht. Toob rahuliku une ja kaitseb halbade unenägude eest ning tänu sellele sobib suurepäraselt lastele. Hajutab viha ja vähendab ärevust. Aitab jagu saada igasugustest sõltuvustest. Ametüsti on peetud armunute sümboliks ning karskuse kiviks. Kergendab otsuste tegemise protsessi ja nende rakendamist tegevusse.

 

Laos

Tootekood: SÜ91 Kategooriad: ,
Kirjeldus

Omadused:  tervendus, vaimsus, areng, meeleselgus, aurapuhastus, keskendumine, unehäired, peavalu, unistamine, kaitse, rahu, harmoonia, alkoholismist vabanemine. Sobib suurepäraselt kristallivee tegemiseks.

Psühholoogiline tasand – balansseerib emotsioone, rahustab, lõdvestab stressiseisundit, aitab toime tulla väliste ärritajatega.

Tervendavad omadused
Looduslik rahusti, suurepärane närvisüsteemi rahustaja. Ergutab hormoonide tootmist ning tasakaalustab endokriinsüsteemi ja ainevahetust. Sõltuvused ja kehalised blokeeringud, vererõhku alandav. Valu ja põletikke leevendav, palavikku alandav, unehäired, migreen, kasulik soolestikule, eemaldab parasiite. Ametüst võib stabiliseerida psühhiaatrilisi haigusseisundeid, kuid teda ei tohiks kasutada paranoia ega skisofreenia puhul.

Vaimne tasand
Aitab avada uusi vaimseid perspektiive ning kõrvaldada piiranguid, mida endale seame vaimsel arengul. Aitab luua sisemist distsipliini ja keskendumisvõimet – mediteerimisel jm. vaimsetes praktikates. Ametüst tekib kivimites olevates suletud õõnsustes(geoodides), seetõttu sümboliseerib ta enesesse süvenemist ning vaimu ja mateeria ühinemist. Tema lillas värvuses on ühinenud taeva ja hinge sinine ning maa ja vere punane värv.

Energiakeskused: kroontšakra, kolmas silm
Näärmed:  käbinääre
Planeet: Saturn, Neptuun , Jupiter
Element: vesi
Värv: helelillast-tumelillani
Tugevus: 7