Ametüst geood - Crystal Therapy
1516
product-template-default,single,single-product,postid-1516,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

Ametüst geood

45.00

Kaal:  ca 304 g
Mõõdud: k 7.5 cm, l 6.0 cm

Kui soovid rahuneda, libiseda unistuste lainele ning leida kontakti enda intuitiivsema poolega, on ametüst parim valik kristallide imelises maailmas.
Ametüsti silmad sa inimesel, kes austab nii iseennast ja kui ka teisi, kõike elavat enda ümber. Ta on armastusväärne, usaldab oma intuitsiooni ja oskab elus seda parimal viisil kasutada.

Omadused:  tervendus, vaimsus, areng, meeleselgus, aurapuhastus, keskendumine, unehäired, peavalu, unistamine, kaitse, rahu, harmoonia, alkoholismist vabanemine. Sobib suurepäraselt kristallivee tegemiseks.

Ametüst on kõrge vibratsiooniga, puhastav, erakordselt võimas ja kaitsev kivi.
Toetab pingelistel aegadel, vaigistades meele ja avades ukse vaimsesse maailma.
Tugev meditatsioonikivi, juhtides sügavama enesetunnetuse ja keskendatuse poole. Võimendab  tajusid, on justkui vaimne teejuht.
Toob rahuliku une ja kaitseb halbade unenägude eest ning tänu sellele sobib suurepäraselt lastele. Hajutab viha ja vähendab ärevust. Aitab jagu saada igasugustest sõltuvustest. Ametüsti on peetud armunute sümboliks ning karskuse kiviks. Kergendab otsuste tegemise protsessi ja nende rakendamist tegevusse.

Laost otsas

Tootekood: KU362 Kategooriad: , Sildid: , , , , ,
Kirjeldus

Psühholoogiline tasand – balansseerib emotsioone, rahustab, lõdvestab stressiseisundit, aitab toime tulla väliste ärritajatega.

Tervendavad omadused
Looduslik rahusti, suurepärane närvisüsteemi rahustaja. Ergutab hormoonide tootmist ning tasakaalustab endokriinsüsteemi ja ainevahetust. Sõltuvused ja kehalised blokeeringud, vererõhku alandav. Valu ja põletikke leevendav, palavikku alandav, unehäired, migreen, kasulik soolestikule, eemaldab parasiite. Ametüst võib stabiliseerida psühhiaatrilisi haigusseisundeid, kuid teda ei tohiks kasutada paranoia ega skisofreenia puhul.

Vaimne tasand
Aitab avada uusi vaimseid perspektiive ning kõrvaldada piiranguid, mida endale seame vaimsel arengul. Aitab luua sisemist distsipliini ja keskendumisvõimet – mediteerimisel jm. vaimsetes praktikates. Ametüst tekib kivimites olevates suletud õõnsustes(geoodides), seetõttu sümboliseerib ta enesesse süvenemist ning vaimu ja mateeria ühinemist. Tema lillas värvuses on ühinenud taeva ja hinge sinine ning maa ja vere punane värv.

Ametüst oli keskajal väga hinnaline vääriskivi, näiteks 18. sajandil oli ametüsti ja teemandi hind samaväärne. Hind on langenud, jõudnud keskmise hinnaklassini kuna Lõuna-Ameerikast leiti järjest uusi ametüstide leiukohti. Siiski on ta kvartside hulgas, koos tsitriiniga, üks kallimaid kive.
Konkreetse kivi hinnamäärajateks on kristalli värv, puhtus ning lõige/lihv. Mida tumedam, samas sügavam ja läbipaistvam, seda hinnalisem on ametüst.

Energiakeskused: kroontšakra, kolmas silm
Näärmed:  käbinääre
Planeet: Saturn, Neptuun, Jupiter
Element: vesi
Värv: helelillast-tumelillani
Tugevus: 7, keskmisest kõvem