JUUKSESIID kullasäraga 200ml, Blessix - Crystal Therapy
3708
product-template-default,single,single-product,postid-3708,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

JUUKSESIID kullasäraga 200ml, Blessix

17.00

Kaitsev ja hooldav juuksesiid on meie kliimas suurepärane toode. Juuksesiidiga saad oma juukseid kaitsta nii kuuma (föönitamine, päike) kui ka külma eest, lisati sellele siidipeptiidi, kullasära ja vitamiine. Sisaldab vajalikke aineid, et juuksed kasvaksid tugevamad ja oleksid seetõttu ka tervemad. Eemaldab staatilise elektri, juuksed on hooldatud, pehmemad ja siidised.
Suurepärane kasutada koos juukseõli ja siidise juuksemaskiga. Annab kuumakaitse (sirgendamine, föönitamine, päike) ja külmakaitse, paneb juuksed mõnusalt lõhnama ja kaitseb neid ilmastiku mõjude ning staatilise elektri eest. Sobib keskmise ja tugevamale juuksestruktuurile.

Laos

Kategooria: Sildid: ,
Kirjeldus

Blessix  loob ja toodab näo-, keha- ja juuksehooldustooteid  parimatest mineraalidest,  taimsetest õlidest ja peptiididest. Kasutatakse valdavalt orgaanilisi ja  traditsioonilisi koostisaineid, mille tõhusus on toiminud juba iidsetest aegadest. Retseptide väljatöötamisel tehakse koostööd Tallinna Tehnikaülikooli teaduri ja keemia doktoriga, Euroopas tunnustatud tehnoloogide ja mikrobioloogidega. Selleks, et saavutada parimaid tulemusi on Blessix hoolduses kokku viidud traditsioonid, teadus ja alternatiivmeditsiin.

Vanus on ainult kogemused ja elutarkus, kuid hoolitsetud naine on kaunis igas vanuses. Nii hoiad oma sisemise ja välimise ilu tasakaalus.