Ripsmeseerum 6ml, Blessix - Crystal Therapy
3712
product-template-default,single,single-product,postid-3712,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

Ripsmeseerum 6ml, Blessix

15.00

Me kõik unistame ilusatest, pikkadest ripsmetest. Hea efekti saavutamiseks on mitmeid viise. Ripsmete pigendamine ei ole võimalik mitte ainult kunstripsmete abil. Vaid meetodiga, milleks on korrapärane ja järjepidev hooldus. Tänu ripsmeseerumile muutavad teie ripsmed tihedamaks, tugevamaks ka oluliselt paksemaks.

Laos

Kategooria: Sildid: ,
Kirjeldus

Blessix  loob ja toodab näo-, keha- ja juuksehooldustooteid  parimatest mineraalidest,  taimsetest õlidest ja peptiididest. Kasutatakse valdavalt orgaanilisi ja  traditsioonilisi koostisaineid, mille tõhusus on toiminud juba iidsetest aegadest. Retseptide väljatöötamisel tehakse koostööd Tallinna Tehnikaülikooli teaduri ja keemia doktoriga, Euroopas tunnustatud tehnoloogide ja mikrobioloogidega. Selleks, et saavutada parimaid tulemusi on Blessix hoolduses kokku viidud traditsioonid, teadus ja alternatiivmeditsiin.

Vanus on ainult kogemused ja elutarkus, kuid hoolitsetud naine on kaunis igas vanuses. Nii hoiad oma sisemise ja välimise ilu tasakaalus.