Crystal Therapy`st leiad poolvääriskivide ja vääriskividega hõbeehted; kõrvarõngad, ripatsid, sõrmused jt. Naturaalsed kristallid, püramiidid, geoodid, pendlid, naturaalsed eeterlikud õlid jt. Helikausid ja tingshad. See on vaid väike loetelu toodetest, mille leiad crystaltherapy.ee e-poest. Crystal Therapy missiooniks on luua suurepärane enesetunne ja kõrge elukvaliteet. Siinjuures peame silmas kõige naturaalse tõmbamist enda ellu. Kulgemine käsikäes loodusega annab ennekõike sisemise sära, mis kiirgab väljapoole.
Annab enesekindlust ja rahulolu, igas hetkes.
Tead ju seda tunnet kui  esimesed päikesekiired kevadel soojendavad palgeid, veed vulisevad ja kõik ümbritsev justkui embaks sind piiritu armastava tundeküllusega. Püüame luua samalaadset tunnet igal ajahetkel, välisest sõltumata (või siis väärt ehetega välist sära veidi juurde lisades;). Usume, et Crystal Therapy poolt pakutavad tooted ja teenused aitavad luua ja hoida seda seisundit.
Crystal Therapy`st leiad ainulaadsed, väga valitud poolvääriskividega hõbe-ja kuldehted, kristallgeoodid, tipud ja erilised vabavormid, pendlid, sauad ja vardad, kuulid ja munad.  Lisaks leiad meie e-poest helikausid ja tingshad, küünlad ja viirukid, tervist toetavad väetoidud, naturaalsed eeterlikud õlid jpm.

Aastatega on järjest olulisemaks muutunud lisaks ümbritseva parendamisele ka see, millist kütust kehale toidu näol anda ning milliseid tooteid naha turgutamiseks kasutada. Naturaalsem ning loodussõbralikum lähenemine on muutunud iseenesestmõistetavaks ja teadlikkus selle teema osas järjest kasvanud. Seetõttu on laienemas ka tervist toetavate toitude, naha-ja suuhooldustootede valik e-poes http://crystaltherapy.ee.

Tervist toetavaid valikuid tehes me harmoniseerimise ennast ja ümbritsevat – kõike seda halva mõju äravõtmise ja hea energia rohkendamise teel!

💎💎💎

Poolvääriskivide ja vääriskividega hõbeehted; kõrvarõngad, käevõrud, sõrmused jt. Naturaalsed kristallid, mineraalid, geoodid, püramiidid, viirukid, küünlaalused, pendlid. Helikausid ja tingshad. Tervist toetavad naturaalsed eeterlikud õlid ja väetoidud.

JÄLGI MEID

kristallid


Crystal Therapy kristallide imeline maailm