Asuriit malahhiidis hõberipats

112.00

Kivi: asuriit malahhiidis
Metall: Hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 35,38 g, 44,7 x 41,6 mm, koos kinnitusega 58,4 mm

Väekas ehe nagu maailmakaart.  Annab  võimaluse kandjale tunda end tõeliselt erilisena, liuelda vaimsel teekonnal olles toetatud asuriidi poolt.
Asuriit esineb looduses sageli koos malahhiidiga, kuna mõlemad on sarnase keemilise koostisega. Oma olmeselt on ta pehme kristall ning teda kasutatakse tihti väärisesemete ja ehete valmistamiseks.
Asuriiti peetakse väga vaimseks, meditatsiooni ja mõtluse kiviks. Ta on võimas tervendav kivi, mis hõlbustab mõtete ja emotsioonide kehalise mõju psühhosomaatilist mõistmist.
Asuriidiga ehe toob teadvusesse tervendavat valgust, lastes sellel valgusel sulanduda mõtetesse, tunnetesse, sõnadesse ja tegudesse. Teda peetakse väga vaimseks kiviks.
Vaimselt loob asuriit selget arusaamist ja uusi perspektiive ning avardab meelt. Ta juhib psüühilist ja intuitiivset arengut ning aitab liikuda hingelvalgustatuse suunas. Ta puhastab ja stimuleerib kolmandat silma, tõstab teadlikkuse kõrgemale tasandile ja annab suurema kontrolli vaimse avanemise üle. Oma mõjult on ta sügav ja läbitungiv. Seetõttu peetaksegi asuriiti sageli valguseks, mis hajutab pimeduse ning loob uue alguse.
Emotsionaalselt vabastab asuriit stressist, liigsest muretsemisest, kurbusest ja leinast, melanhooliast ja hüsteeriast, lubades emosioonidesse rohkem helgust. Samuti paljastab ta hirmud ja foobiad, näidates millega tegemist ning millest on alguse saanud. Rahustab inimest, kes räägib ehk liiga palju ning julgustab inimest, kes hoidub ennast avamast.
Arvatakse, et ta parandab mälu, aitab keskenduda ning seetõttu eriti soovitatav kõigile õppuritele. Ta aitab avada meelt ja muuta see vastuvõtlikumaks uuele informatsioonile.
Füüsilisel tasandil soodustab asuriit haavade paranemist, ning aitab ravida hüpertooniat, silmahaiguseid, hallutsinatsioone ja epilepsiat.
Ta soodustab ka energia voolamist, puhastab mentaalkeha ja annab oma kandjale võimsad meditatsioonikogemused.

Asuriiti leidub paljudes maailma paikades. Kõige kuulsamad allikad on USA (Utah, Arizona ja New Mexico), Mehhiko, Namiibia, Kongo, Maroko, Austraalia ja Prantsusmaa.

Laost otsas

Tootekood: HER2101 Kategooriad: , , Sildid: , , ,