Akvamariiniga hõbesõrmus

135.00

Kivi: akvamariin
Metall: hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 11,6g, s. 58 ehk 18

Soovid lasta vanal minna, et uus saaks tulla? Kui jah, oled jõudnud õigele lehele. Akvamariin on sellel teekonnal on üks parimaid abilisi.
Akvamariin on kõrge võnkesagedusega puhastavate omadustega, julguse ja kaitsekivi.

Akvamariine on aegade algusest seostatud õnne ja jõukusega, pikaajalise, harmooniline ja viljaka abieluga. Võib öelda, et ta on rahu, südamest kiirgava rõõmu ning õnnelike suhete sümboliks.
Ta on  suurepärane meditatsioonikivi moodustades aura ümber otsekui kaitsekilbi, kutsub esile kõrgeid teadvusseisundeid ning innustab pühenduma inimkonna teenimisele. Ta vabastab meeled hirmudest, suurendab keskendumisvõimet ning muudab oma kandja mõtted selgemaks.
Teda seostatakse sageli ka selgeltnägemise võimetega.  Ta tugevdab aurat ja suurendab intuitsiooni.
Akvamariini lähedal hoidmine või igapäevaselt kaasas kandmine (ka ehtena) vähendab teadlike meele ülemvõimu, andes võimaluse ammutada infot alateadvusest. Kuna tegemist on kõrge võnkesagedusega puhastava kristalliga, siis õpetab ta oma kandjat kuulama ning elama kooskõlas oma kõrgema minaga.
Kasutatud on teda ka raseduse ajal, kaitstes nii ema kui ka last. Ta rahustavad energiad vähendavad stressi, vaigistavad meelt ja eemaldavad kõrvalised mõtted.
Sobib tundlikele inimestele, suurendab sallivust ja toetab kõiki, kes kannavad kohustuste koormat.  Katkestades enesehävituslikud programmeeringuid, juhib akvamariin dünaamilise muutuse poole. See igal tasandil ummikseisude likvideerimist soodustav kivi aitab mõista erinevate olukordade kujunemise põhjuseks olevaid emotsionaalseid seisundeid ning tõlgendada enese tundeid. Kõrvaldades segavad mõtted, filtreerib akvamariin ajju jõudva informatsiooni ning muudab teie tajud selgeks.

Akvamariin, mida peeti meremeeste kaitsjaks, oli algselt merejumalanna kivi, mis kaitses pimeduse jõudude eest ning tagas valguse-vaimude soosingu. Merenõiad on tuhandeid aastaid puhastanud ja laadinud seda kristalli oma rituaalide tarbeks täiskuuvalguse paistel merevees. Ka ladina keeles tähendab Aqua mare merevett.

Füüsilisel tasandil rahustab närve ja leevendab pingeid, mõjub hästi kurgu-ja kõhuvalu, hamba- ja närvivalu korral, toetab kurgu-, lõua-, kaela- ja kuklapiirkonda, tugevdab maksa ja immuunsüsteemi, leevendab kurguvalu ja paistetust, toetab raseduse ajal. Kui oled nõrga immuunsüsteemiga, hoia akvamariini enda läheduses, sest kõrgema südamekeskuse kivina on ta  seotud harknäärmega.

Energiakeskused: kurgutšakra, südametšakra
Näärmed: harknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus
Element: vesi
Värv: läbikumav meresinine ja heleroheline. Värv tuleneb akvamariinil imeväiksest rauasisaldusest.
Tähtkuju: Kaksikud, Skorpion, Veevalaja, Jäär, Sõnn, Kaalud ja
teised tähtkujud, kes tunnetavad tõmmet akvamariini vastu.
Hoolitsemine: akvamariini on sobilik puhastada tulega, näiteks küünlaleegi kohal. Puhasta aeg-ajalt voolava vee all ning pühi pehme lapiga. Hea on laadida kuuvalguses.

Laos