Akvamariiniga hõbesõrmus

135.00

Akvamariiniga hõbesõrmus

Kivi: akvamariin
Metall: hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 11,6g, s. 58 ehk 18

Soovid leida midagi tõeliselt silmapaistvat, kaunist ja väekat?  Kui jah, oled jõudnud õigele lehele.
Lisaks ilule on akvamariin on kõrge võnkesagedusega puhastavate omadustega, julguse ja kaitsekivi.

Akvamariine on aegade algusest seostatud õnne ja jõukusega, pikaajalise, harmooniline ja viljaka abieluga. Võib öelda, et ta on rahu, südamest kiirgava rõõmu ning õnnelike suhete sümboliks.
Ta on  suurepärane meditatsioonikivi moodustades aura ümber otsekui kaitsekilbi, kutsub esile kõrgeid teadvusseisundeid ning innustab pühenduma inimkonna teenimisele. Ta vabastab meeled hirmudest, suurendab keskendumisvõimet ning muudab oma kandja mõtted selgemaks.
Teda seostatakse sageli ka selgeltnägemise võimetega.  Ta tugevdab aurat ja suurendab intuitsiooni.
Akvamariini lähedal hoidmine või igapäevaselt kaasas kandmine (ka ehtena) vähendab teadlike meele ülemvõimu, andes võimaluse ammutada infot alateadvusest. Kuna tegemist on kõrge võnkesagedusega puhastava kristalliga, siis õpetab ta oma kandjat kuulama ning elama kooskõlas oma kõrgema minaga.
Kasutatud on teda ka raseduse ajal, kaitstes nii ema kui ka last. Ta rahustavad energiad vähendavad stressi, vaigistavad meelt ja eemaldavad kõrvalised mõtted.
Sobib tundlikele inimestele, suurendab sallivust ja toetab kõiki, kes kannavad kohustuste koormat.  Katkestades enesehävituslikud programmeeringuid, juhib akvamariin dünaamilise muutuse poole. See igal tasandil ummikseisude likvideerimist soodustav kivi aitab mõista erinevate olukordade kujunemise põhjuseks olevaid emotsionaalseid seisundeid ning tõlgendada enese tundeid. Kõrvaldades segavad mõtted, filtreerib akvamariin ajju jõudva informatsiooni ning muudab teie tajud selgeks.

 

Laos