Kuukiviga sõrmus, hõbe 925 - Crystal Therapy
3727
product-template-default,single,single-product,postid-3727,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

-15

Kuukiviga sõrmus, hõbe 925

68.00 57.80

Kivi: kuukivi
Metall: Hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 9,8 -10,7 g, suurused 16, 17, 20, 21

Kuukivi on uute alguste kivi, headuse ja õnne tooja. Kuukivi peetakse üheks kõige romantilisemaks, naiselikumaks kristalliks, mis muudab naise tõeliselt veetlevaks ja ebamaiseks.

Kuukivi toetab kandjat emotsionaalsel tasandil, aidates taltsutada liigseid emotsioone ja põhjendamatut viha.
Ta on suurepärane abiline meditatsioonis, et jõuaksid endas selgusele ning hea kasutada ka intuitsiooni ja selgeltnägemise võimete-tajude suurendamiseks.

Laos

Tootekood: HE603, 604, 605, 606 Kategooriad: , , Sildid: , , , ,
Kirjeldus

Tõelise naiste väekivina on ta ühenduses Kuu energiate ja tsüklitega. Kui plaanid teha naiste rituaale, siis on kuukivi väga sobiv toetaja sellel teekonnal.
Kuukivi peetakse ka armastajate kiviks, lepitades armunute tülid ja tuues neid teineteisele lähemale.
Et Kuukivi on alati seostatud Kuu, viljakuse, emaduse ja naiselikkuse jõuga, kaitseb ta naissuguelundeid, aitab sünnitamisel, vähendab ja leevendab menstruatsioonivaevusi sh pms sündroomi.
Füüsilised vaevused: viljakus, emadus, rasedus, suguelunditega seotud haigused, menstruatsioonivalud, hüperaktiivsus, närvilisus, hormoonide tasakaalustamine, unetus
Energiakeskused: kolmas silm, kroontšakra
Näärmed: käbinääre
Planeedid: Kuu
Element: vesi