Helkiv ripats punase tiigrisilmaga

10.00

Kaunistuse valmistamisel on kasutatud punast tiigrisilma ja  või opaliidi helmeid.
Kaunistuse kogupikkus u 15cm, helkivate osade pikkus u 8 cm.
Käsitöö
Tiigrisilm on kaitsev kivi, mida traditsiooniliselt kanti talismanina halbade soovide-mõtete ja needuste vastu. Sobib suurepäraselt kaitsekiviks autosse.
Väga sobiv lastele, eriti kooliskäivatele lastele, sest toetab keskendumisel ja tugevdab eneseusku. Suurepärane kivi eksamite tegemisel ja tähtsatel kohtumistel.
Kivi kombineerib maaenergiat päikeseenergiaga, luues kõrge vibratsioonitaseme ning tõmmates vaimseid energiaid Maa peale. Tiigrisilm on suurepärane neile, kes hõljuvad pilvedes või ei soovi endale kohustusi võtta.
Kivi aitab meil ära tunda teiste ja iseenda vajadusi. Ta aitab meil mõista, mida me tegelikult soovime ja vajame.
Tiigrisilm tasakaalustab ajupoolkerasid ning suurendab praktilist mõtlemist. Kivi aitab lahendada dilemmasid ja sisemisi konflikte, eriti neid mis on tekkinud uhkuse ja kangekaelsuse tagajärjel.
Tiigrisilm aitab meil meie andeid ja võimeid ära tunda. Kivi tasakaalustab yin’i ja yang’i, andes emotsionaalsele kehale energiat. Tiigrisilma valvsa pilgu all saad rahulikult lõdvestuda, tunda end kindlalt ja valmistuda edasiseks.
Tiigrisilma energia on mehelikult tugev, soe ja tasakaalustav.
Toetab eesmärkide saavutamisel, soovide manifesteerimisel ja äritegevuses. Aitab luua küllust, eriti aga kõike rahaga seonduvat. Tiigrisilmast on suur abi fintants- ja äriliste otsuste langetamisel või kui ees seisavad keerulisemad läbirääkimised, kus on vaja teisi mõista ning oskust teha vahet egopõhistel soovidel ja tegelikel vajadustel.
Mõjub päikesepõimikule (tahe ja eneseteostus), sakraalkeskusele (loovuse suurendamine) ja juurkeskusele (kundalini, maandus, praktilisus ja keskendumine).

Tervendavad omadused
Tiigrisilm tervendab silmi, ravitseb kurku ja suguorganeid. Vähendab depressiooni, ängistust, närvilisust, sõltuvusprobleeme, haavandeid, heinapalavikku, põrna- ja soolestikuhaiguseid, seedetalitushäireid, osteoporoosi, toetab liigeseid, suguelundeid ja ainevahetust, tugevdab maksa, hea keha soojendaja – eriti hingamisteedele, leevendab hingeldus- ja astmahooge, antibakteriaalse toimega.
Punane tiigrisilm on stimuleeriv kivi, mis ületab letargia ja annab motivatsiooni. Kiirendab aeglast ainevahetust ja suurendab sugutungi.
Sinine tiigrisilm rahustab ja vabastab stressi. Aeglustab ainevahetust, rahustab seksuaalset üliaktiivsust ja frustratsiooni.

Energiakeskused: päikesepõimik, kurgutšakra
Näärmed: kõhunääre, kilpnääre
Planeet: Päike, Maa
Element: tuli
Värv: sinaka läikega kuldpruun, viiruline, punaka läikega, roosa

Laost otsas

Tootekood: LI889 Kategooriad: , Silt: