Amasoniit käevõru laavakiviga

16.00

Amasoniit käevõru laavakiviga

Amasoniit käevõru laavakiviga on kombinatsioon kahest tugevast kaitsekivist. Sobib väga hästi stressirohketel perioodidel kuna on ka energeetiliselt tõeliselt toekas igapäevane kaaslane aidates hoida end tasakaalukana ja maandatuna.
Amasoniidi kõige olulisem omadus on kaitse. Amasoniit on universaalse armastuse kivi, nais-ja meesenergia tasakaalustaja, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall.

Laavakivi energia on kiire, tuline ja vahetu, ta annab julgust ja jõudu, kui tunned end nõrgana või kui otsustusvõime on vähenenud. Üks parimaid maandajaid, loob tugeva maaühenduse, mille läbi tunned end rahulikumana. Väga hea energiate puhastaja ja selguse tooja – nii et ei maksa imestada kui leiame teda sageli palvehelmestena mala’des.

Nagu nimigi viitab, on ta vormunud tulisest laavast, kandes endas puhastavat tule energiat, mis aitab vabastada vanad energiad, mõttemustrid ja emotsionaalsed sidemed, millesse võid ajapikku olla ehk klammerdunud. Hea emotsioonide maandaja ning tasakaalu looja ka neile inimestele, kes on ise tulised ja kirglikud. Talismanina võiksid kanda need, kes on ise sündinud tulemärgi all.

Laost otsas

Tootekood: KV295c-1 Kategooriad: , Sildid: ,