Hauliidiga käevõru

12.00

Hauliit käevõru

Käevõru on elastikpaelal, kasutatud on 8-9 mm suuruseid hauliidi pärleid. Käevõrus on haullidi näol harmoniseerivad, kaitsvad ja maandavad kivid.

Hauliit on hea muremõtete, ebakindluse, ärevuse ja stressi leevendamiseks. Hauliit aitab keskenduda, püstitada eesmärke, hoida tähelepanu seatud eesmärkidel ning on toeks nende poole liikumisel. Ta on hinnatud kaitsekristall, mis imab kogu negatiivse energia endasse. Seetõttu vajab ta näiteks peale haigust või stressirohket perioodi kindlasti hoolikat ja põhjalikku puhastamist.

Ta õpetab kannatlikkust ning aitab vabaneda kontrollimatust vihast. Aitab vihaenergial lahustuda ja aru saada põhjusest. Samuti aitab kui on raske oma tundeid väljendada ja kipud neid alla suruma, mistõttu mõjub eriti hästi passiv-agressiivsusele kalduvatele inimestele.
Niisamuti aitab loobuda eelarvamustest ning isekusest, tugevdades samal ajal positiivseid iseloomujooni. Ta energiad väga rahustavad ja seepärast on teda nimetatud sageli ka rahu- ja harmooniakiviks. Oma rahustavate omaduste tõttu aitab ta kergemini uinuda ning toob oma kandjale hea ja rahuliku une.

Laos

Tootekood: kv317 Kategooriad: , Silt: