Hematiit käevõru kauni fassett pärliga

18.00

Hematiit käevõru kauni fassett pärliga

Kui otsid ehet, mis annaks sulle sära, julgust, enesekindlust ja tugevust, oleks samalajal ka kaitsev, siis hematiit on ideaalne valik! Hematiidiga käevõru on elastikpaelal, pikkus ca 18 cm, fasett pärl 10 mm..

Tasakaalustab mees- ja naisenergiaid, annab julgust ja suurendab sihikindlust. Maandava kristallina leevendab ärevust ja unetust. Mitte ilmaasjata ei märka me jõuliste ja edukate poliitikute ning äriinimeste juures hematiiti, nii ehete näol, aga ilmselt ka riiete all peidus. Tema energiat muudavad meid justkui kindraliks, kes juhib kõike ladusalt ja jõuliselt eesmärkide poole. Kuna ta tõstab enesekindlust, kannavad hematiiti inimesed, kellel vaja olla rahva ees ja kõnesid pidada.
Nb! Kui kodus soovid siiski kindralirüü seljast heita, oleks hea hematiidiga ehted ära võtta ja millegi leebemaga end ümbritseda.
Hematiit on nagu peegel, mis peegeldab keskkonnast ja inimestest tuleva negatiivse energia tagasi sinna kust see tuleb, luues niimoodi aura ümber kaitsekihi. Teda võib kanda kaitse otstarbel.
Julgustab uuesti alustama, arendab spontaansust, otsustusvõimet. Suurendab keskendumisvõimet ja isiklikku külgetõmmet, muudab inimese tahtejõulisemaks, vapramaks ja teovõimelisemaks. Hematiit on ka maagide kivi ja kaitseb astraalsete rünnakute eest.
Magneetilise kivina on ta hea abiline liigesevalude puhul ning täheldatud toetavat mõju ka kaalulangetamisel. Hematiidi magneetiline toime on nii füüsiline kui vaimne- ta aitab välja tõmmata negatiivsed käitumis- ja mõttemustrid ning energia; füüsilisel tasandil jääkaineid.

Laos

Tootekood: KV318c Kategooriad: , Sildid: ,