Punase koralliga käevõru

18.00

Koralli seostatakse naiselikkuse ja elujõuga. Ta sümboliseerib armastust, viljakust ja seksuaalset veetlust ja samas ka tagasihoidlikkust, õnne ja surematust. Teadagi, punane on armastuse värv ja kannab armastuse energiat!
Koralli peetakse heaks toetajaks raseduse ajal ning on olnud läbi aegade traditsiooniline kingitus last ootavale emale. Naised, kes plaanivad rasedust või juba on rasedad, on soovitav kanda just koralli. Jõudu andev punane korall ning vaigistab hirmust ja pingest tulenevaid emotsioone. Loob südames harmooniat ning aitab leida sisemist rahu. Seetõttu aitab hoida mehe ning naise vahelist sidet ning kaitseb perekonda, pikaajalisi harmoonilisi suhteid.
Punane korall aitab eemaldada kontrollimatuid emotsioone, mis võivad viia kinnisideedeni. See annab jõudu saada üle suhete väljakutsetest, äratades meis kirge, entusiasmi ja optimismi ning julgustab romantilist armastust tundma.

Usutakse, et korall toetab neerude tööd, vereringet, maandab stressi, leevendab hirme ning toetab stabiilset pereelu. Olles maandav, aitab närvilisuse, hirmude, depressiooni, paanika ja õudusunenägude korral. Veel usutakse, et korall toob kandjas esile vapruse, tarkuse ning ettenägelikkuse; näiteks reisimisel hoiab hädaohtude eest oma kandjat. Usalda enda sisetunnet!

Laost otsas

Tootekood: KV316b Kategooriad: , Sildid: ,