Tšaroiit, hõberipats

125.00

Hõbe 925
Ripatsi mõõdud: pikkus koos kinnitusega 6,07 cm, kaal 26 g

Tšaroiiti peetakse transformatsiooni kristalliks. Pärit on lummav pilgupüüdja Siberist. Ta on tõeliselt haruldane ning kõrgelt väärtustatud mineraal. Abistab  muutumistega toimetulekul luues sügava füüsilise ja emotsionaalse tervenemise.

Olles kõrgsageduslik, puhastab ta kõiki teadvuse tasandeid. Ta kanaliseerib kehasse violetset valgust, mis suunab kõrge sagedusega võnked füüsilise keha tasandile, aitab teadvusel puhastada vanadest pidurdavatest uskumustest ja mõttemallidest, mis takistavad edasiminekut ja vaimset arengut.

Tšaroiit vabastab hirmuunenägudest, annab jõudu ka kõige sügavamatest hirmudest üle saamiseks. Ta on julguse ja vapruse kristall ning aitab oma kandjal ka ebaõnnestumise korral uuesti alustada. Ta aitab toime tulla kaotusega ning leinaga, on ka hea abiline neile, kelle roll on abistada teisi inimesi (ravitsejad, põetajad, õpetajad jne).
Tšaroiit on toetav kaaslane neile, kes töötavad kodust eemal. Ta toob lohutust kõigile neile, kes tunnevad end eraldatuna. Tegemist on hea hingehaavade tervendajaga, kes aitab mõista elulisi kokkuleppeid, karmat ning armastuse ja ühekuuluvuse kõrgemaid seadusi.

Hoolitsemine:  aeg-ajalt võid puhastada leige seebiveega ja laadida kuuvalguses. Võid vahest ka õliga määrida.

Energiakeskused: kolmas silm, südametšakra
Värv: violetne, violetne
Tähtkuju: kaljukits, skorpion, ambur, kalad

Laos