Aventuriin ja jaspis ripatsite komplekt

11.00

Aventuriin ja jaspis ripatsite komplekt

Südemekujulise kivi mõõt: ca 20x15mm

Aventuriin ja jaspis ripatsite komplekt on õnne ja küllust toov.

Aventuriin

on väga võimas jõukusekivi. Aventuriini kasutatakse aedade ja majade kaitseks geopaatilise stressi eest. Tõkestab kahjulikud elektromagnetilised lained, aitab keskkonna saastatuse korral.
Aventuriin aitab tasakaalustada närvisüsteemi, luua emotsionaalset stabiilsust, eemaldada negatiivseid energiad enne kui need jõuavad teadvustasandile. Aventuriini tuntakse kui õnnekivi, mis aitab ligi tõmmata ligi armastust, küllust ja jõukust.

Psühholoogiliselt tugevdab liidriomadusi, julgustades vastu võtma otsuseid ja leidma lahendusi keerulistes olukordades. Hea on hoida enda läheduses kui Sinus vajavad tasakaalustamist mees- ja naisenergiaid või vajad tuge nooruslikkuse sütitamisel. Leevendab viha ja ärritust.

Vikerkaare jaspis väike süda

Kui soovid enda ellu tuua maandatust ja toetust, siis on jaspis suurepärane valik. Jaspist tuntakse “ülima toitja ja hoolitseja” nime all, olles üks tugevaimatest maandajatest ja tuues stressirohketel aegadel hinge terviklikkust ja rahu.

Kivi soodustab unenägude meeldejätmist ja hõlbustab šamanistlikke rännakuid.
Puhastab tšakraid, maandab energiaid ja keha. Abistav kivi nõidumisel. Tasakaalustab yin´i ja yang´i ja ühendab vaimse ja emotsionaalse keha eetermaailmaga.
Annab meelekindlust kõigi püüdluste puhul. Punane jaspis annab tuge vajaliku konflikti korral.
Edendab organisatsioonilisi võimeid ja projektide elluviimisi. Kiirendab mõtlemist.
Toetav kivi haiglas olemise korral, andes kogu organismile uut energiat.

 

Laos

Tootekood: RI 171a-1 Kategooriad: , Sildid: ,