Sinine apatiit

5.50

Märksõnad: kommunikatsioon, kaalulangetus  läbi aktiivsema seedimise, südame toetaja, meditatsioon, kõrgem vaimsus, intuitsioon, loovus ja inspiratsiooon, tulevikule häälestumine. Motiveeriv, manifesteeriv kivi.

Apatiit on hea kristall kaalulangetajatele – ta kiirendab ainevahetust, surub alla näljatunnet ning luues tasakaalu tunde, soodustab tervislikke valikuid.
Sinine apatiit on kõrgema vaimse juhtimise tasandi kristall. Ta lihtsustab avalikku esinemist, tugevdab kommunikatsiooni.
Apatiiti peetakse heaks terevendajaks, ta avab kurgutšakra ning muuhulgas tervendab ka südant ja emotsionaalset valu. Veel usutakse, et ta ergutab uute rakkude moodustumise protsessi. Kuna apatiit soodustab katsiumi imendumist, omab ta tervendavat toimet kõhredele, luudele, hammastele, liigeseprobleemidele, rahhiidile ja artriidile.
Apatiit arendab vaimseid andeid, soodustab sügavat meditatsiooni.
Loovuse ja intellekti kristallina aitab apatiit leida ligipääsu sellele informatsioonile, mida on just hetkel suuremaks hüvanguks vaja. Ta korrastab segadust, avardab teadmisi ning leevendab kurbust ja viha.

Toorkivi mõõdud: ca 30x25mm

 

Laos