Roosa opaal ja Botswana ahhaat, Amburi komplekt 2022

12.60

Roosa opaal ja Botswana ahhaat, Amburi komplekt 2022

Roosa opaal ja Botswana ahhaat on suurepärased inspireerijad ning toetajad Amburitele aastal 2022. Kristallid on pakitud kenasse kinkekotti.
Roosa opaal aitab saada kontakti südamekeskusega ja Botswana ahhaat on üks hinnatumaid muutuste toetajaid. Ambur, unista julgelt ja visualiseeri enda unistusi kristalle käes hoides!

Alusta kristallide puhastamisest ja laadimisest. Kuidas puhastada ning laadida saad lugeda SIIT

Roosa opaal

Roosa opaal on armastavate suhete kristall, tõeline harmoonia looja ja toetaja rasketel aegadel. Roosa opaal virgutab loovust ja soosib kunstiande avaldumist. Toob esile Sinu isikupära, toetab eneseväljendust. Nagu kõik roosad kivid, on ka roosa opaal seotud südamekeskusega, toetades südames olevate teemade ja tunnete tervendamist. Õpetab end armastama ja väärtustama, aidates seeläbi sinu ellu tulla ka uuel armastusel. Roosat opaali peetakse üheks efektiivseimaks kristalliks romantiliste suhete loomisel. Ta on võrgutav kristall, mis intensiivistab emotsionaalseid seisundeid ja vabastab keeldudest.

Märksõnad: armastuse kivi, suhete kivi, kirg, eneseväljendus, kunst, loovus, isikupäravisioonid, enesekindlus, eneseväärtustamine, aitab väljendada Sinu tõelist olemust, kaitsev kivi, minevikust ja ahelatest vabastaja.

Botswana ahhaat

Omadused: tasakaal, kaitse, rahu, kindlus, stabiilsus, julgus, pinged, emadus, negatiivsus, vastupidavus

Ahhaati peetakse toetavaks ja kindlustunnet loovaks kristalliks. Ta energiad on aeglased, aga tugevad ning puhastavad keha ja energiavälja sinna kogunenud blokeeringutest nii emotsionaalsel kui mentaalsel tasandil.
Füüsilisel tasandil on seda kristalli hea kasutada toksiinidest vabanemisel ning keha puhastusprotsesside toetajana. Ta väestab ja puhastab efektiivselt oma kandja aurakeha.
Suurepärane emotsionaalsete traumade tervendaja, viha transformeerija ja vabastades südamesse kogunenud kibestumist ja viha. Soodustab eneseusalduse taastumist ja tugevdab südant.

Laos