Sinise kvartsiga suur pendel

16.00

Sinise kvartsiga suur pendel

Sinine kvarts on väga võimas ravitseja. Eelkõige puhastab verd ja ülakeha elundeid ning tugevdab immuunsust.
Ta aitab hirme leevendada ja mõista hirmude algpõhjuseid.
Kui laiemalt vaadata, siis kasutatakse sinist tooni kive kõige sagedamini energia blokeeringute vabastamisel, harmoonia loomisel, meele rahustamisel ja kommunikatsiooni soodustamisel. Sinised kristallid on abiks uinumisel ja magamisel ning paljud neist pakuvad leevendust neile, kes hädas õudusunenägudega. Lisaks annavad inspiratsiooni ja on seetõttu kunstnike seas kõrgelt hinnatud.

Sinise ja helesinise perioodidel võiksid pöörata tähelepanu oma kurgutšakrale. Teisisõnu sellele, kas Sa ikka julged ja saad vabalt väljendada oma tõde (oma isiklikke mõtteid, tundeid ja seisukohti) ning kas Sa saad kõndida elus oma rada või pigem surud emotsioone alla, mugandad oma väljaütlemisi selliselt, et need teisi ei kahjustaks ning püüad elus valmistata heameelt eestkätt teistele.
Kristallidest on sellistel perioodidel väga head toetajad küaniit, sinine kvarts, amasoniit, akvamariin jt sinised kristallid.

Kui Sind paeluvad sügavsinised ja indigosinised toonid, siis on väga võimalik, et Su Kolmanda Silma tšakra soovib Sulle märku anda, et võiksid natuke rohkem oma intuitsiooni kuulata ja usaldada.
Sel juhul on väga heaks abiliseks sodaliit, lasuriit, kullisilm, apatiit, dumortjeriit jt tumesinised kristallid.
Levinuimad sinised kristallid (erinevad varjundid): apatiit, kullisilm, lasuriit, sugiliit, tšaroiit, türkiis, küaniit, sinine safiir, sinine topaas, azuriit, šatukiit, angeliit, akvamariin, amasoniit, sodaliit, sinine kvarts, sinine kaltsiit, krüsokolla, tselestiit, sinine opaal, sinine aventuriin, aragoniit, larimar, tansaniit.

Laos