Seleniidist suur ingel

29.75

Seleniidist kaitseingli mõõt: ca 95-100 mm

Seleniiti peetakse kaitseinglite kiviks ja milline kuju siis seda enam esile tooks kui mitte ingel.
Ta on üks parimaid  ruumi energiate puhastajaid, sageduse tõstja, kaitsja ja kristallimandala generaatorkristall.

Kaunilt kumav leebe energiaga kivi, kellega kokkupuude toob kaasa sügava rahu ja loob su ümber kaitsva valgusvõre. Võimas tasakaalustaja, luues kehaga kontaktis olles automaatselt energeetilise ruumi keha ise-tervenemiseks, tõstes rakuvibratsiooni antud hetkel kõrgeimale võimalikule tasandile.

Nagu teame, talletab vesi informatsiooni, nii on ka seleniit, olles suure veesisaldusega kaltsiumsulfaat, hea info salvestaja. Seega tuleb enne uut teraapiaseanssi kindlasti seleniit puhastada. Selleks sobivad erinevad viisid nagu küünlaleek, helikausid, viirukisuits jms.
Võib puhastada aegajalt pühapuidu Palo Santo suitsuga. Palo Santo puidu leiad SIIT
NB! Seleniit lahustub märjaks saades, ei tohi puhastada veega. 

Ka kodu kaitse loomisel on seleniit üks eelistatumaid kaitsekive. Võid asetada oma kodu igasse nurka või näiteks oma voodi nurkadesse seleniidi ning seeläbi tekib justkui kaitsev püramiid. Või hoida kodus ka seleniidist küünlaalust või torni, sest tuli võimendab tema omadusi 10 korda.

Omadused: vaimsus, meditatsioon, puhastus, energia, teadvus, kaitse.

Seleniit aitab arendada telepaatilisi võimeid, saada kontakti inglitest vaimsete juhendajatega, loob harmoonia ja sügava sisemise rahu tunde. Seleniit suudab puhastada ka teisi kive, kuid vajab siiski ka ise vahel puhastamist.

 

 

Laos

Tootekood: KU151 Kategooriad: , Sildid: , ,