Seleniidist süda

10.20

Seleniidist südame mõõt: ca 65 mm

Seleniit on üks parimaid  ruumi energiate puhastajaid, sageduse tõstja, kaitsja ja kristallimandala generaatorkristall.
Seleniidi süda valitakse kingituseks kui on soov väljendada armastust kõigil tasanditel, tugevdada suhteid või tõmmata ligi armastust. 

Kaunilt kumava leebe energiaga kiviga kokkupuude toob kaasa sügava rahu ja loob su ümber kaitsva valgusvõre. Võimas tasakaalustaja, luues kehaga kontaktis olles automaatselt energeetilise ruumi keha ise-tervenemiseks, tõstes rakuvibratsiooni antud hetkel kõrgeimale võimalikule tasandile.

Seleniinist südame kasutamine

Juba sajandeid on südame kuju sümboliseerinud armastust ja usaldust, külgetõmmet ja ühtehoidmist, kirge ja sensuaalsust. Seleniidist südant võid kasutada armastuse ligitõmbamise rituaalides, niisamuti armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides.
Kõige lihtsam on hoida seleniidi südant käes või enda lähedal, sulgeda silmad, aeglaselt hingates viia end rahuseisundisse ning keskenduda oma soovidele. Seleniit aitab salvestada sinu südamesoovid. Seejärel lase need vabaks ja lase universumil su soovide täitumisele kaasa aidata. Nagu teame, talletab vesi informatsiooni, nii on ka seleniit, olles suure veesisaldusega kaltsiumsulfaat, hea info salvestaja. Seega tuleb enne uut teraapiaseanssi kindlasti seleniidi süda puhastada. Selleks sobivad erinevad viisid nagu küünlaleek, helikausid, viirukisuits jms. NB! Seleniit lahustub märjaks saades, ei tohi puhastada veega. 

Omadused: vaimsus, meditatsioon, puhastus, energia, teadvus, kaitse.

Seleniit aitab arendada telepaatilisi võimeid, saada kontakti inglitest vaimsete juhendajatega, loob harmoonia ja sügava sisemise rahu tunde. Seleniit suudab puhastada ka teisi kive, kuid vajab siiski ka ise vahel puhastamist.

 

Laos

Tootekood: KU391-1 Kategooriad: , Sildid: ,