Septaria ehk draakonikivi ehk septaarian suur muna

220.00

Septaria ehk draakonikivi ehk septaarian suur muna

Pilk jäi peale? Pole ka ime kuna antud kivi näol on tegemist tõeliselt pilku püüdva isendiga, usutavasti iga kristallikollektsionääri unistusega. Nii mõõtmetelt kui ka kogu olemuselt. Seest on draakonikivi ehk septaarian suur muna justkui sametine. Tihedalt asetsevad, sillredavad ja kõikjale sära pilduvad tipud jätavad nii sel moel ühtlase ja pehme, sametise mulje.
Vaadates aga veelgi teravama pilguga, leiad draakonikivist muna seest imetabased kristalltipud.

Kaal: ca 1770 g
Mõõdud: ca  15 x 11 cm

Septaarian ehk draakonikivi on tervendav, kaitsev ja maandav kivi, mis toetab tervist ja üldist heaolu. Toetab ta kandjat  füüsilisel, mentaalsel ja emotsionaalsel tasandil ning energetiseerib kogu tšakrasüsteemi. Suurepärane kivi inimestele, kes sageli esinevad või töötavad gruppidega kuna toetab eneseväljendust, aitab keskenduda ja luua hea kontakti publikuga. See kivi rahustab, pakub psühholoogilist kaitset ning aitab keskenduda käsilolevatele tegevustele.

Tekkinud on ta umbes 50-70 miljonit aastat tagasi ühe allika väitel Madagaskari merepõhja mineraalidest, mudast ja vulkaanipursete setetest. Septaria ehk draakonikivi ehk septaariani on kasutanud Madakaskari ravitsejad neerude ja vereloome toetamiseks. Hea maanduskivina on septaarian imeline kaaslane mediteerijatele ja kõrgete vibratsioonidega töötavatele inimestele.

 

Laos