Šungiit

5.50

Kui soovid püsida noore ja tervena, on šungiit parim valik. Ta on ülivõimas tervisekivi, sobib ravivee valmistamiseks.

Looduslike fullereenide avastamine Karjala šungiidis osutus tõeliseks sensatsiooniksning nende avastamise tähtsusest räägib fakt, et grupile Inglise teadlastele omistati 1996. aastal Nobeli preemia. Fullereeni molekulid on teadaolevalt ühed võimsad antioksüdandid.

Praeguseks on fullereene looduslike mineraalide seas leitud ainult šungiidis ja sellega seletatakse kivimi toimet mitmete hädade leevendamisel ja organismi värskuse säilitamisel.  Šungiidi vesi avaldab noorendavat toimet. Igapäevane pesemine tõstab naha elastsust ja toonust, vabastab väikestest marrastustest, ketendusest, tursetest. Šungiidi fullereenid taastavad naha struktuuri ja kiirendavad kudede regeneratsiooniprotsessi. Šungiidi veega loputamine tugevdab juuksejuuri, takistab kiilastumist ja juuste väljalangemist, annab neile sära ja siidisuse.

Fullereenid puhastavad vett ehk teisisõnu struktureerib šungiit vett, andes edasi oma elektroinformatsioonilise matriitsi. See aitab töötada kõigil organismi bioloogilistel struktuuridel, kahjustamata terveid rakke.

Šungiitvesi toimib organismile mitmeplaaniliselt. Ta avaldab valuvaigistavat ja põletikuvastast toimet. Selle bakteriaalsed omadused on unikaalsed, eksisteerib püsiv antihistamiinne toime. Tänu oma omadustele aitab šungiitvesi kõige mitmekesisemate põletikuhaiguste, allergiate, viiruslikke, naha-, liigese-, ainevahetushaiguste puhul. Aitab taastada immuun- ja energeetilist seisundit kroonilise väsimuse sündroomi korral. Tõestatud on, et fullereenid takistavad arteroskleroosi teket ja arenemist.

Šungiit kaitseb elektromagnetkiirguse eest ning mõjub kehale elustavalt ja energiseerivalt. Ta puhastab ja korrastab inimest ümbritsevat energiavälja, eemaldades ja absorbeerides kõik selle, mis kujutab inimesele ohtu, kuid samas taastades selle, mis on tervislik.