Jade ehk jadeiidi kivist massaažiroller näole ja kehale

17.00

Näo- ja kehamassaažiks poolvääriskivist jadest ehk jadeiidist massaažiroller ehk rullik. Massaažirolleriga massaaž parandab verevarustust, naha ainevahetust, vähendab silmaaluseid turseid, rahustab ning jade kivi oma olemuselt ka meeldivalt jahutav.

Puhastamine
Enne rolleri kasutamist on oluline ta puhastada nii energeetiliselt kui ka füüsilisest võimalikust saastest, mis võib tekkida toote katsumisest.
Esmalt puhastage roller pehme niiske lapiga tolmust ja pindmisest mustusest. Seejärel valmistage (soovitavalt klaasist) kaussi meresoolast veelahus. Sool on väga tugev energeetiline puhastaja ja tõmbab välja negatiivse energia. Kastke roller mõneks hetkeks külma meresoola vette, ärge jätke teda vette ligunema. Seejärel loputage roller üle külma voolava kraani vee all ning kuivatage pehme kuiva lapiga, et sool ei jääks rolleri vahele ega pinnale. Seejärel asetage roller päikese kätte või kui võimalik, maapinnale (mulla peale) laadima. Piisab paarist tunnist, aga võib olla ka terve päeva. Samuti võite panna rolleri öösel laadima kuu valguse kätte. Pärast seda kui roller on puhastatud ja laetud võtke see enda kätte, sulgege silmad ja tunnetage teda enda käes. Kujustage lillakat valgust ümber rolleri ja saatke mõttes talle armastust ja positiivset energiat. Seejärel hoidke roller enda käes ja vaadates teda öelge oma soovid mida, mida soovite ellu kutsuda või mille olemasolu üle olete tänulik tänases hetkes.

Võivad olla näiteks järgnevad soovid: nahk on toonuses, roller rahustab, vähendab kortse, parandab verevarustust, silub nahka, suurendab eluenergiat, toob head õnne, tervist ja kaitseb.
Seejärel on roller teie oma ja valmis kasutamiseks. Edaspidi on soovitav pärast kasutust pesta samuti voolava käesooja vee all, korra kuus panna laadima ning kui te kasutate kivi mitmekesi või teete sellega ka teistel massaaži, siis on soovitav soolaga puhastamise protseduuri teostada ühel korral kuus. Kui kasutate ise ja oma pere ringis siis vastavalt tundele korrake soolaga puhastamise protseduuri. Pärast pesemist kuivatage roller alati hoolikalt pehme kuiva lapiga.
NB! Puhastamiseks mitte kasutada kemikaale, kodukeemiat ega ka piiritust sisaldavaid tooteid, samuti ei või kasutada poleerimiseks mõeldud vahendeid, need kahjustavad kivimit ja metalli.
Kasutamine
Rollerit võite kasutada puhtal kuival nahal või siis kasutades keha- või näo õli või kreemi. Võite kasutada kas hommikul või õhtul enne magamaminekut, et kreem või õli imenduks paremini. Võib kasutada iga päev. Näomassaaži aeg on ca 5-10 min. Rolleriga rullitakse kergelt üle ühes kohas 2-3 korda, mitte vajutades ega survet avaldades, kasutades rullikut nii, et masseerib ainult tema enda raskus. Üldjuhul järgitakse reeglit — liikumine toimub alt ülesse.

Otsmik. Liikuge  rullikuga otsmiku keskelt juuksepiirist kuni oimukohani. Korrake rullimist sarnaselt tervel otsmikul kuni kulmudeni. Masseerides ühte piirkonda 3-6 korda.

Silmad ja kulmud. Rullige kergete liigutustega piki kulmukaart alustades keskelt ja liikudes oimukoha suunas. Seejärel väikeste liigutustega vertikaalselt mööda kulmu alustades samuti keskel ja liikudes oimukoha suunas. Rullige õrnalt silmalaugusid alustades silma sisenurkadest. Kui silmad on turses, asetage rullik paariks minutiks külma kraanivette ja rullige siis silmaaluseid jahedama rulliga (3-4 korda), alustades alati silma sisenurgast nina juurest.

Põsed. Rullige kergete liigutustega liikudes nina suunast kerge kaarega otsmiku suunas. Suunurkadest ülesse ja lõua keskelt kaarega üle põskede otsmiku suunas kuni otsmikuni. Alustades lõua keskelt rullige lõuajoonest kaarega mööda lõuajoont kuni kõrvadeni.

Nina ja huuled. Rullige mööda ninaselga, seejärel kahelt poolt nina servadest. Kui teil on nohu, siis soojendage rulli kraanisooja (maksimaalselt 60C) veega, hoides rullikut ca 3-5 min soojas vees. Seejärel rullige sooja rulliga põskkoobaste pealt, nina kõrvalt kas suurema või väiksema rulliga, sõltub kuidas teil on mugavam. Soe massaaž kiirendab paranemist.

Lõuajoon ka kael. Rullige mööda lõuajoont alustades lõua keskelt ning liikudes kuni kõrvadeni. Seejärel rullige lõuajoont mööda vertikaalselt ülesse üle põskede. Rullige mööda kaela alustades lõua alt kesekelt ja liikudes rangluu suunas. Kõrisõlme pealt ei rullita. Liigu eest taha poole kõrvade suunas ja rulli kõrva tagant juukse piirist kuni lõuani ja kaela tagant juuksepiirist. Kaela võib rullida üles alla, tehes edasi-tagasi rullimisi. Rullige dekolteed liikudes keskelt väljapoole nö mööda ribisid alt ülesse.

Rullikuga võite rullida pead, see on väga mõnus ja rahustav. Samuti on väga meeldiv ja rahustav massaaž kogu kehale, kael, turi, selg, käed, jalad ja liigestele. Massaaž parandab kogu kehas verevarustust ja stimuleerib lümfiringet ning on ka turseid ja tselluliiti vähendava toimega. Massaaži võite teha kas puhtale kuivale nahale või kasutades kreemi või massaaži õli. Väga hea toime on koos vastavat aroomimassaaži õliga.

Laos

Tootekood: Li893 Kategooriad: , Sildid: ,