Larimariga hõberipats

240.00

Larimariga hõberipats

Kivi: larimar
Metall: hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 25,5g, 57x 27mm, koos kinnitusega 72mm

Larimariga hõberipats on üks kaunimaid omataoliste seas. Kivi on silmapaistvalt suur, laseb larimarile omasel lainetusel esile tulla. Ta on tõeliselt silmapaistev ehe (kiika mõõte!;), kvaliteetse kivi ja massiivsehõberaamiga. Temast ei ole võimalik mööda vaadata, nii et ole valmis täiendavaks tähelepanuks kõige paremas mõttes. See on ehe mida pärandatakse põlvest põlve, mida on ikka ja jälle suur rõõm ehtekarbist kaela riputada, ehte ilu imetleda ning väge tunnetada!
Omadused: vaimsus, naiselikkus, suhtlemine, rahu, selgus, tasakaal, loovus, meditatsioon, armastus, tervendus, parandab kõne- ja suhtlemisoskust.
Larimar võlub ära iga naise, varem või hiljem. Tema ebamaine ookeanisinine värv, laineid meenutav muster ja kõrgesageduslik olemus tõmbavad enda poole vastupandamatu jõuga.
Larimaris on ühendatud südame tasandi armastus, intuitiivsus ning maandatud naiselikkus. Ta aitab naistel taastada sidet oma sünnipärase naiselikkusega ja sügavama olemusega ning sellele toetudes jõuda elus enda hingesugulaseni. Hõbe omakorda aitab võimendada larimari omadusi.

Laos