Roosa kvartsi ja suitsukvartsiga ripatsite komplekt

16.00

Roosa kvartsi ja suitsukvartsiga ripatsite komplekt

Kivi: roosa kvarts ja sutsukvarts
Mõõt: ripatsi kivi ca 20mm

Roosa kvartsi ja suitsukvartsiga ripatsite komplekt aitab tõmmata ligi armastust ja suheteid. Suitsukvarts on kaitsev ja maandav. Roosat kvartsi peetakse südamekeskuse avajaks ja puhastajaks.
Võib öelda, et ta on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle selles imelises kivide maailmas. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta. Roosalt kvartsilt võid abi paluda suhte tugevdamisel või olukordades, kus on vaja taastada/tugevdada partnerite vahelist usaldust ning luua harmooniat.

Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist. Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Suitsukvarts on üks tõhusamaid kaitsekive, võib öelda, et teda peetakse üheks kõige energeetilisemaks tumedaks kiviks poolvääriskivide hulgas. Pole ka ime, on ta ju oma olemuselt meistertervendaja mäekristall, millele on oma pruunika-hallika värvuse andnud  maapõue looduslik kiirgus ja alumiiniumilisand. Värvuselt on suitsukvarts läbikumav, pruunikas- mustjas, kuid on ka heledamaid kollaseid toone. Eriti hinnalised on kuldpruuni tooni rutiilkristallidega kivimid. Tumedamat, süsimusta suitsukvartsi kutsutakse morioniks (ka moorion) ning peetakse ka “nõiakiviks”.
Suitsukvarts  toob inimese maa peale – mida tumedam kivi, seda maandavam energia. Kaitseb ta nii emotsionaalselt, kui füüsiliselt. Kivi sobib ideaalselt, kui töötatakse negatiivsete energiatega.

Laos

Tootekood: Süd kompl. Kategooriad: , Sildid: , ,