Sinise vikerkaare kuukiviga käekett, hõbe 925 - Crystal Therapy
3917
product-template-default,single,single-product,postid-3917,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

Sinise vikerkaare kuukiviga käekett, hõbe 925

105.00

Kivi: sinine kuukivi
Metall: Hõbe
Proov: 925
Mõõdud: käeketi kaal 9,98 g, pikkus 195 mm

Silmapaistev hõbedasse põimitud sillerdav kuukivi kaunitar!
Kuukivi peetakse üheks kõige romantilisemaks, naiselikumaks kristalliks, mis muudab naise tõeliselt veetlevaks ja ebamaiseks. Ta on uute alguste kivi, headuse ja õnne tooja.

Kuukivi toetab kandjat emotsionaalsel tasandil, aidates taltsutada liigseid emotsioone ja põhjendamatut viha.
Ta on suurepärane abiline meditatsioonis, et jõuaksid endas selgusele ning hea kasutada ka intuitsiooni ja selgeltnägemise võimete-tajude suurendamiseks.

Kuukivi on alati peetud naiseliku energia kandjaks, meestel aitab ta aktiveerida paremat ajupoolkera ja avastada oma naiselikku poolt ning seeläbi saada terviklikuks. Juba sajandeid on kuukivi kasutatud Kuu energiatega kontakti saamiseks. Kuu rütmid mängivad olulist rolli kõikide Maa elanike jaoks ning kuukivi aitab meil mõista elu tsüklilisust ja selle olulisust. Iga tsükliga, mis me läbime, kasvavad meie tarkus, arusaamad ja teadmised.

Energiakeskused: kolmas silm, kroontšakra
Näärmed: käbinääre
Planeedid: Kuu
Element: vesi
Sodiaagimärk: Vähk, Kaalud, Skorpion, Kaksikud
Värvus: pärlmutter sinine, vikerkaare helgiga
Tugevus: 6-6,5 /10

Laos

Kirjeldus

Tõelise naiste väekivina on ta ühenduses Kuu energiate ja tsüklitega. Kui plaanid teha naiste rituaale, siis on kuukivi väga sobiv toetaja sellel teekonnal.
Kuukivi seostatakse armastuse energiaga, ta aitab lepitada armunute vahelised tülid ja tuub neid teineteisele lähemale. Indias on kuukivi alati peetud armastajate kiviks ja seepärast on see alati olnud hinnatud kink abiellujatele. Ta pidavat tooma abielusse harmooniat.
Et Kuukivi on alati seostatud Kuu, viljakuse, emaduse ja naiselikkuse jõuga, kaitseb ta naissuguelundeid, aitab sünnitamisel, vähendab ja leevendab menstruatsioonivaevusi sh pms sündroomi.
Füüsilised vaevused: viljakus, emadus, rasedus, suguelunditega seotud haigused, menstruatsioonivalud, hüperaktiivsus, närvilisus, hormoonide tasakaalustamine, unetus.