Hõberipats kuntsiidiga

98.00

Kivi: kuntsiit
Metall: hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 13,6 g, pikkus koos kinnitusega ca 45,5 mm ja laius 21 mm

Kuntsiit on kõige kõrgema võnkesagedusega kristall südametšakrale mõju avaldavate kivide hulgas. Kuntsiiti peetakse erakordelt vaimseks kiviks, ta kiirgab välja rahu ja äratab tingimusteta armastuse. Oma kõrge võnkesageduse tõttu on ta väga hinnatud kristalliterapeutide hulgas.

Kuna kuntsiit sisaldab liitiumi (mis on depressiooniravimite komponent), siis on ta eriti hea stressi ja depressiooni hajutaja. Toob tervendust emotsionaalsetele probleemidele, aitab toime tulla pingete, ärevuse ja närvilisusega, leevendab paanikahooge (hoia käes või aseta päikesepõimikule).

Kuntsiit eemaldab blokeeringud, toob rõõmu ja helgust, annab rahu, loob tasakaalu ja harmoonia. Toob sisemist jõudu, tõstab tuju, toob selgust ja elurõõmu, vabastab kurbusest ja hirmust. Julgustab eneseväljendamist, suurendab intuitsiooni, kõrvaldab teelt eesseisvad takistused ning kaitseb negatiivse energia eest.

Kuntsiidi võtmesõnaks on andmine. Kui kandja süda on puhas ja avatud, saab tingimusteta armastuse energia vabalt voolata ning valguda laiali ka kõigile ja kõigele ümbritsevale. Teisisõnu õpetab kuntsiit sallivust ja kaastunnet ka võõraste vastu. Ta näitab, kuidas elada andestades ja oma tundeid väljendades.

Kuntsiiti soovitatakse neile, kes ei taha tavaliselt muutuste ja asjade loomuliku arenguga kaasa minna ning üritavad kogu väest oma turvatsoonis püsida. Ta aitab muutuseid aktsepteerida, nendega nõustuda ja kaasa minna. Samuti hajutab kuntsiit hirmud ja kahtlused ning aitab märgata uusi võimalusi positiivses võtmes. Kuntsiiti soovitatakse ka neile, kellel on suhtlemisraskuseid.
Kuntsiit on hea kristall “tähelastele”, kellel on raske maapealsete aeglaste võngetega kohaneda (nö kahe jalaga maas püsida).

Kuntsiiti soovitatakse ka hormonaalsete ja vereringega seotud probleemide leevendamiseks. Samuti on tast abi stressi ja emotsionaalse tasakaalutuse korral.

Kuntsiit on ka suurepärane lihaspingete leevendaja.

Kuntsiit sobib väga hästi kõigile, kellel on raske teatud olukordades rahulikuks jääda. Samuti on tast abi oma südame avamisel ning nii enda, kui ka kõige ümbritseva armastama õppimisel.
Kuntsiit on ka suurepärane kristall kõigile, kellel on raskusi suhtlemise, nö kahe jalaga maapeal püsimise ja muutustega kohanemisega.

Lastele tekitab kuntsiit turvalist ja hoitud tunnet.

Energiakeskused: südamekeskus
Näärmed: harknääre
Sodiaagimärk: Jäär, Kaalud, Lõvi, Skorpion, Sõnn
Sünnikivi: veebruar
Planeet: Veenus, Pluuto
Värvivariatsioonid:
läbipaistev roosa, helelilla või punakaslilla
Tugevus: 6-7 / 10
Koostis: liitium-alumiiniumsilikaat
Element: Maa

Laos