Akvamariin toorkividega käekett, hõbe 925 - Crystal Therapy
3436
product-template-default,single,single-product,postid-3436,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

-20

Akvamariin toorkividega käekett, hõbe 925

199.00 159.00

Kivi: akvamariin
Metall: hõbe
Proov: 925
Mõõdud:  24,7 g, 22,5 cm

Soovid lasta vanal minna, et uus saaks tulla? Kui jah, oled jõudnud õigele lehele. Akvamariin on sellel teekonnal on üks parimaid abilisi.
Akvamariin on kõrge võnkesagedusega puhastavate omadustega, julguse ja kaitsekivi.

Akvamariine on aegade algusest seostatud õnne ja jõukusega, pikaajalise, harmooniline ja viljaka abieluga. Võib öelda, et ta on rahu, südamest kiirgava rõõmu ning õnnelike suhete sümboliks.
Ta on  suurepärane meditatsioonikivi moodustades aura ümber otsekui kaitsekilbi, kutsub esile kõrgeid teadvusseisundeid ning innustab pühenduma inimkonna teenimisele. Ta vabastab meeled hirmudest, suurendab keskendumisvõimet ning muudab oma kandja mõtted selgemaks.
Teda seostatakse sageli ka selgeltnägemise võimetega.  Ta tugevdab aurat ja suurendab intuitsiooni.
Akvamariini lähedal hoidmine või igapäevaselt kaasas kandmine (ka ehtena) vähendab teadlike meele ülemvõimu, andes võimaluse ammutada infot alateadvusest. Kuna tegemist on kõrge võnkesagedusega puhastava kristalliga, siis õpetab ta oma kandjat kuulama ning elama kooskõlas oma kõrgema minaga.
Kasutatud on teda ka raseduse ajal, kaitstes nii ema kui ka last. Ta rahustavad energiad vähendavad stressi, vaigistavad meelt ja eemaldavad kõrvalised mõtted.
Sobib tundlikele inimestele, suurendab sallivust ja toetab kõiki, kes kannavad kohustuste koormat.  Katkestades enesehävituslikud programmeeringuid, juhib akvamariin dünaamilise muutuse poole. See igal tasandil ummikseisude likvideerimist soodustav kivi aitab mõista erinevate olukordade kujunemise põhjuseks olevaid emotsionaalseid seisundeid ning tõlgendada enese tundeid. Kõrvaldades segavad mõtted, filtreerib akvamariin ajju jõudva informatsiooni ning muudab teie tajud selgeks.

Akvamariin, mida peeti meremeeste kaitsjaks, oli algselt merejumalanna kivi, mis kaitses pimeduse jõudude eest ning tagas valguse-vaimude soosingu. Merenõiad on tuhandeid aastaid puhastanud ja laadinud seda kristalli oma rituaalide tarbeks täiskuuvalguse paistel merevees. Ka ladina keeles tähendab Aqua mare merevett.

Füüsilisel tasandil rahustab närve ja leevendab pingeid, mõjub hästi kurgu-ja kõhuvalu, hamba- ja närvivalu korral, toetab kurgu-, lõua-, kaela- ja kuklapiirkonda, tugevdab maksa ja immuunsüsteemi, leevendab kurguvalu ja paistetust, toetab raseduse ajal. Kui oled nõrga immuunsüsteemiga, hoia akvamariini enda läheduses, sest kõrgema südamekeskuse kivina on ta  seotud harknäärmega.

Energiakeskused: kurgutšakra, südametšakra
Näärmed: harknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus
Element: vesi
Värv: läbikumav meresinine ja heleroheline. Värv tuleneb akvamariinil imeväiksest rauasisaldusest.
Tähtkuju: Kaksikud, Skorpion, Veevalaja, Jäär, Sõnn, Kaalud ja
teised tähtkujud, kes tunnetavad tõmmet akvamariini vastu.
Hoolitsemine: akvamariini on sobilik puhastada tulega, näiteks küünlaleegi kohal. Puhasta aeg-ajalt voolava vee all ning pühi pehme lapiga. Hea on laadida kuuvalguses.

Laos

Kirjeldus

Millal võiks tuua enda ellu siniseid kristalle?

Kui laiemalt vaadata, siis kasutatakse sinist tooni kive kõige sagedamini kommunikatsiooni soodustamiseks, aga ka energia blokeeringute vabastamisel, harmoonia loomisel, meele rahustamisel. Sinised ja violetsed kristallid on abiks uinumisel ja magamise ajal ning paljud neist pakuvad leevendust neile, kes hädas õudusunenägudega. Lisaks annavad inspiratsiooni ja on seetõttu kõrgelt hinnatud loominguliste inimeste seas.
Sinise ja helesinise perioodidel võiksid pöörata tähelepanu oma kurgutšakrale. Tunneta, kas julged ja saad vabalt väljendada oma tõde (oma isiklikke mõtteid, tundeid ja seisukohti) ning kas saad kõndida elus oma rada või pigem surud emotsioone alla, mugandad oma väljaütlemisi selliselt, et need teisi ei kahjustaks ning püüad elus valmistata heameelt eestkätt teistele.
Kristallidest on sellistel perioodidel väga head toetajad akvamariin, küaniit, sinine kvarts, amasoniit jt sinised kristallid.

Too enda ellu siniseid kive, kui:

* soovid suhelda avatult ja pingevavaalt kõigi lähikondsetega;
* oled valmis midagi uut õppima, olla loov;
​* soovid luua harmooniat endas ja enda ümber;
* leevendada ja rahustada oma elus valitsevat kaost;
* tahad mõista ennast, väljenduda ja elada oma tõe järgi;
* soovid avardada oma perspektiivi;
* tahad nautida üksindust ja rahu.

Head teada!
Akvamariini on sobilik puhastada tulega, näiteks küünlaleegi kohal. Puhasta aeg-ajalt voolava vee all ning pühi pehme lapiga. Hea on laadida kuuvalguses.

Kristalle saab puhastada ja laadida päikesevalguse käes. Tee seda siiski otsese päikesevalguse käes, mitte läbi klaasi.
Ametüst, apatiit, akvamariin, aventüriin, berüll, tselestiit, tsitriin, fluoriid, kuntsiid, roosakvarts, safiir ja suitskvarts ei talu hästi otsest päikesevalgust ning võivad kiiresti ära pleekida. Samuti ole ettevaatlik erinevate mäekristallist kuulide ja varrastega, kuna need võivad koondada päikesekiiri ja tekitada tulekahju.

Akvamariin kuulub berüllide perekonda. Berüll on silikaatne heksagonaalse süngoonia mineraal. Puhas berüll on värvitu, kuid lisandite tõttu on enamasti värvunud rohekaks, sinakasroheliseks, kollaseks, roosaks, harva ka valgeks.
Berüll on vääriskivi. Erivärvilistele erimitele on antud eraldi nimed. Sinakasroheline ning läbipaistev berüll on akvamariin, erkroheline berüll on smaragd, kollakas heliodoor jne.