Hematiidi, mäekristalli ja kassisilmaga käevõru

19.00

Käevõru on elastikpaelal, kasutatud on 8.9 mm suuruseid hematiidi, mäekristalli ja kassisilma pärleid.
Käevõru pikkus ca 17-18 cm.

Kui otsid ehet, mis annaks sulle julgust, enesekindlust ja tugevust, siis hematiit on ideaalne valik! Sillerdavat mäekristalli peetakse tugeva tervise kristalliks.

Hematiit tasakaalustab mees- ja naisenergiaid, annab julgust ja suurendab sihikindlust. Maandava kristallina leevendab ärevust ja unetust.
Magneetilise kivina on ta hea abiline liigesevalude puhul ning täheldatud toetavat mõju ka kaalulangetamisel. Hematiidi magneetiline toime on nii füüsiline kui vaimne- ta aitab välja tõmmata negatiivsed käitumis- ja mõttemustrid ning energia, füüsilisel tasandil jääkaineid.
Hematiit on vereloome kivi, kuna sisaldab palju rauda. Ta aktiviseerib vere- ja rakuloomet, ergutab vereringet ja südant. Kosutab kopse, maksa, põrna ja neere. Leevendab vereringehäiretest tulenevaid haigusi – veenilaiendid, ummistused, verevalumid.
Hematiit on tugev kaitsekivi ja ühtlasi hea maandaja- maatšakra kristall; ta harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Toetab kui kipud enda tungidele järele andma (liigsöömine, suitsetamine jm), tõmmates Sind tagasi oma esialgsete kavatsuste juurde.

Mäekristall on peene  vibratsiooniga ning temas on olemas kõikide värvitoonide lainepikkused. Kuulub ta kvartside perre ning tänu oma unikaalsele aatomvõrele peetakse mäekristalli planeedi kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaksMäekristall on ideaalne meditatsioonikivi. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu sobib toetuseks nii töö tegmisel kui ka õppimisel.
Kasutatud on mäekristalli juba tuhandeid aastaid energia võimendamiseks kuna tema kristallselge energia mõjub puhastavalt kõikidele tšakratele.
Ta tasakaalustab ja puhastab aurat ning rahustab kogu närvisüsteemi, annab jõudu ja vitaalsust. Puhastab nii kodu kui ka töökeskkonda, kõrvaldab sealt segavaid energiaid ning kiirgab välja rahu.

 

Laost otsas

Tootekood: kv379 Kategooriad: , , Sildid: ,