Must oonüks/ahhaat käevõru

12.75

Must oonüks/ahhaat käevõru

Must oonüks/ahhaat on võimas ja tugeva toimega kivi. Oonüks on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas ning üks esimesi kaitsekristalle, mis võiks igal inimesel enda läheduses olla ehk siis soovitav kanda maandamise, kaitse ja enesekindluse tõstmise eesmärgil igapäevaselt.
Teadlike ja enesekindlate inimeste kivi, ta sümboliseerib tugevust, sitkust, elujõulisust, positiivsust.  Soovitav kanda eesmärkide saavutamiseks igapäevaselt.

Must ahhaat/oonüks annab elujõudu, aitab vältida enda energia äravoolu ja nagu juba mainitud, on tugev kaitsekivi. Kasutatakse kaitsekilbina elektromagnetkiirguse ja needuste vastu. Värvilt on ta must, läbipaistmatu, tihti viirutatud valgete joontega.
Oonüks on sisemise tugevuse kivi, suurendab vastupidavust ja püsivust. Arvatakse, et ta aitab koondada tähelepanu detailidele, võimendab enesekontrolli, aitab koguda ja suunata tahet ning ergastada mälu. Tänu sellele on see ideaalne kivi õpilastele, õpetajatele ja neile, kes vajavad kõrgetasemelist tähelepanu. Oonüksit on traditsiooniliselt kasutatud füüsilise jõu ja elujõu taastamiseks pärast haigusi või energiakadu. Aitab keskenduda eesmärkidele nagu näiteks kaalulangus või füüsilise vastupidavuse tõstmine. Oonüks aitab rahustada närve, vähendab ärevust ja jahutab ägedat temperamenti. Ta on ka maandavate omadustega nagu enamik tumedaid kive.

 

Laos

Tootekood: KV322_5 Kategooriad: , Sildid: , ,