Musta oonüksi ja hauliidiga käevõru

9.00

Käevõru on elastikpaelal, kasutatud on 8-9 mm suuruseid musta oonüksi tuhmi töötlusega pärleid ja hauliiti.
Käevõru pikkus ca 17-18 cm.

Käevõrus on harmoniseerivad, kaitsvad ja maandavad kivid.

Must oonüks on võimas ja tugeva toimega kivi. Oonüks on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas ning üks esimesi kaitsekristalle, mis võiks igal inimesel enda läheduses olla ehk siis soovitav kanda maandamise, kaitse ja enesekindluse tõstmise eesmärgil igapäevaselt.
Teadlike ja enesekindlate inimeste kivi, ta sümboliseerib tugevust, sitkust, elujõulisust, positiivsust.  Soovitav kanda eesmärkide saavutamiseks igapäevaselt.

Hauliit on hea muremõtete, ebakindluse, ärevuse ja stressi leevendamiseks. Hauliit aitab keskenduda, püstitada eesmärke, hoida tähelepanu seatud eesmärkidel ning on toeks nende poole liikumisel. Ta on hinnatud kaitsekristall, mis imab kogu negatiivse energia endasse. Seetõttu vajab ta näiteks peale haigust või stressirohket perioodi kindlasti hoolikat ja põhjalikku puhastamist.

Ta õpetab kannatlikkust ning aitab vabaneda kontrollimatust vihast. Aitab vihaenergial lahustuda ja aru saada põhjusest. Samuti aitab kui on raske oma tundeid väljendada ja kipud neid alla suruma, mistõttu mõjub eriti hästi passiv-agressiivsusele kalduvatele inimestele.
Niisamuti aitab loobuda eelarvamustest ning isekusest, tugevdades samal ajal positiivseid iseloomujooni. Ta energiad väga rahustavad ja seepärast on teda nimetatud sageli ka rahu- ja harmooniakiviks. Oma rahustavate omaduste tõttu aitab ta kergemini uinuda ning toob oma kandjale hea ja rahuliku une.

Laost otsas

Tootekood: kv371 Kategooriad: , Silt: