Punase tiigrisilma, mäekristalli ja musta oonüksiga käevõru

22.00

Punase tiigrisilma, mäekristalli ja musta oonüksiga käevõru

Käevõru on elastikpaelal, kasutatud on 8 mm suuruseid musta oonüksi, hematiidi ja kuldse tiigrisilma kivi pärleid.
Käevõru pikkus 16 või 17 cm.

Käevõrus on põimitud kaitsvad, maandavad ja küllust toovad kivid.

Tiigrisilma kantakse õnne, külluse ja rikkuse ligimeelitamiseks. Optimismi kivi, mis aitab parandada enesekindlust, tahtejõudu ja terviklikkust. Kaitsekivina on aegade algusest olnud heaks ja toetavaks kaasteelisteks rännakutel. Teda on traditsiooniliselt kantud ka talismanina halbade soovide-mõtete ja needuste vastu. Toetab keskendumisel ja tugevdab eneseusku. Suurepärane kivi eksamite tegemisel ja tähtsatel kohtumistel. Punane tiigrisilm on stimuleeriv kivi, mis ületab letargia ja annab motivatsiooni. Kiirendab aeglast ainevahetust ja suurendab sugutungi. Viljakuse kristall, toetades eelkõige mehi.

Mäekristall on peene  vibratsiooniga ning temas on olemas kõikide värvitoonide lainepikkused. Kuulub ta kvartside perre ning tänu oma unikaalsele aatomvõrele peetakse mäekristalli planeedi kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaks.
Mäekristall on ideaalne meditatsioonikivi. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu sobib toetuseks nii töö tegemisel kui ka õppimisel.

Must oonüks/ahhaat on võimas ja tugeva toimega kivi. Oonüks on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas ning üks esimesi kaitsekristalle, mis võiks igal inimesel enda läheduses olla ehk siis soovitav kanda maandamise, kaitse ja enesekindluse tõstmise eesmärgil igapäevaselt.
Teadlike ja enesekindlate inimeste kivi, ta sümboliseerib tugevust, sitkust, elujõulisust, positiivsust.  Soovitav kanda eesmärkide saavutamiseks igapäevaselt.

 

Laos