Lapis lazuli südame ripats

5.50

Lapis Lazuli ehk lasuriit on üks hinnatumaid kive kristallide imelises maailmas. Kui soovid ergutada teadvust või lahendada alateadvusse surutud probleeme, on ta väga sobiv kaasteeline sinu elus.

Suurendab isiklikku väge, teadlikkust ja vaimseid võimeid. Kannab endas võimsaid tervendusenergiaid.
Puhastab meeli vanadest hirmudest, mõttemallidest ja pingetest. Annab julgust unistuste teostamiseks. Suurepärane meditatsioonikivi, aidates inimesel pöörata pilk sisemaailma. Harmoniseerib kõiki energiakeskusi ja puhastab aurat. Peetakse ka valgustatuse kristalliks kuna aitab inimesel mõista spirituaalset teekonda ja leida oma teed.
Lapis Lazulil on puhastavad ja tervendavad omadused, ta mõjub rahustavalt, palavikku alandavalt. Aitab vaigistada krampe, leevendab nahalööbeid, putukahammustusi, vähendab valu ja turseid. Sobib kasutada kurgu-, mandlite ja kilpnäärme haiguste korral, soodustab kopsude, vereringe ja lümfisüsteemi talitlust. Vaigistab pea- ja närvivalusid, alandab vererõhku. Leevendab menstruatsioonivaevusi, annab elujõudu.

Võib öelda, et ta on tõelinetervenduse, tarkuse, intellekti, sõpruse ja suhtluse kivi.

Omadused: tarkus, vaimsus, tervendus, sõprus, kaitse, suhtlemine, sisemine rahu, valgustatus, meditatsioon, kanaldamine, selgeltnägemine.

 

Laos