Labradoriit süda

18.00

Labradoriit süda

Mõõdud: ca 30-40mm

Labradoriit on müstiline, sügavalt vaimne ja kaitsev kivi, kõrge vibratsiooniga, valgusetooja.

Ta on salapäraselt helklev, justkui ruumiline, ühe nurga alt kumab sügavsiniselt ja sini-roheliselt ning saades päikesevalgust, lisanduvad mänglevalt mitmed teised toonid, tumehallist sillerdava kollase ja sinise läikeni.

Ta on kiire energiaga kivi. Tugevdab aurat ja eemaldab soovimatud energiad. Tugevdab intuitsiooni, kujutlusvõimet, tahtejõudu  ja aitab vaimselt kasvada.
Aitab tuua ellu uusi võimalusi, ideid ja muutusi. Suureks toeks muutuste ajal. Labradoriit on sillaks füüsilise ja vaimse maailma vahel, sillaks alateadvusse. Vabastab hirmudest ning parandab hingehaavad, annab sitkust astuda julgeid samme.
Labradoriiti hoiab enda läheduses inimene, kes on teadlik ja usub endasse. Ta on intuitiivne, ühenduses kõrgemate energiatega ja mõistab oma alateadvuse sõnumeid. Labradoriiti on ka hea kodus hoida, kuna annab kodule kaitse.

Põhiomadused: vaimsus, maagia, rituaalid, kaitse, intuitsioon, vägi, eelmised elud, meditatsioon, selgeltnägemine, uute võimaluste tekkimine elus, muutuste nägemine, kalad, pendeldamine.

 

Laos