Roosa kvartsiga hõbekõrvarõngad

38.40

Roosa kvartsiga hõbekõrvarõngad

Mõõt: ca 14mm
Metall: hõbe
Proov: 925

Roosa kvartsiga hõbekõrvarõngad on kauni kiviga, toetavas hõberaamis ja lihtsa harmoonilise ümmarguse joonega. Lisaks  tähelepanule, tõmbab roosa kvarts ligi armastust ja suheteid. Roosat kvartsi peetakse südamekeskuse avajaks ja puhastajaks.
Võib öelda, et ta on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle selles imelises kivide maailmas. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujate talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta. Roosalt kvartsilt võid abi paluda suhte tugevdamisel või olukordades, kus on vaja taastada/tugevdada partnerite vahelist usaldust ning luua harmooniat.

Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist. Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Laos