Tiigrisilm tilgakujuline ripats

6.00

Mõõdud: koos kinnitusega ca 3,5 cm, l  1,7 cm

Tiigrisilma tilgakujuline ripats on üheltpoolt meeldivalt tagasihoidlikes toonides ja samas “teeb silma” kõigile, kes vaid pilgu tema poole pöörab. Igatahes ei jäta ta vaatajat ükskõikseks oma sillerdava ja lummava olekuga.

Tiigrisilm on kaitsev kivi, mida traditsiooniliselt kanti talismanina halbade soovide-mõtete ja needuste vastu. Sobib suurepäraselt kaitsekiviks autosse.
Väga sobiv lastele, eriti koolis käivatele lastele, sest toetab keskendumisel ja tugevdab eneseusku. Suurepärane kivi eksamite tegemisel ja tähtsatel kohtumistel.

Kivi kombineerib maaenergiat päikeseenergiaga, luues kõrge vibratsioonitaseme ning tõmmates vaimseid energiaid Maa peale. Tiigrisilm on suurepärane neile, kes hõljuvad pilvedes või ei soovi endale kohustusi võtta.

Kivi aitab meil ära tunda teiste ja iseenda vajadusi. Ta aitab meil mõista, mida me tegelikult soovime ja vajame.

Tiigrisilm tasakaalustab ajupoolkerasid ning suurendab praktilist mõtlemist. Kivi aitab lahendada dilemmasid ja sisemisi konflikte, eriti neid mis on tekkinud uhkuse ja kangekaelsuse tagajärjel.

Tiigrisilm aitab meil meie andeid ja võimeid ära tunda. Kivi tasakaalustab yin’i ja yang’i, andes emotsionaalsele kehale energiat. Tiigrisilma valvsa pilgu all saad rahulikult lõdvestuda, tunda end kindlalt ja valmistuda edasiseks.
Tiigrisilma energia on mehelikult tugev, soe ja tasakaalustav.

Toetab eesmärkide saavutamisel, soovide manifesteerimisel ja äritegevuses. Aitab luua küllust, eriti aga kõike rahaga seonduvat. Tiigrisilmast on suur abi finants- ja äriliste otsuste langetamisel või kui ees seisavad keerulisemad läbirääkimised, kus on vaja teisi mõista ning oskust teha vahet egopõhistel soovidel ja tegelikel vajadustel.

Mõjub päikesepõimikule (tahe ja eneseteostus), sakraalkeskusele (loovuse suurendamine) ja juurkeskusele (kundalini, maandus, praktilisus ja keskendumine).

 

Laos

Tootekood: RI186 Kategooriad: , Sildid: , , , ,