Tšaroiidiga hõbekõrvarõngad

28.00

Tšaroiidiga hõbekõrvarõngad

Kivi: tšaroiit
Metall: hõbe
Proov: 925
Mõõdud: 18x8mm, koos kinnitusega 30mm
Kaal: 2,5g

Tšaroiiti peetakse uue ajastu kiviks, transformatsiooni kristalliks. Pärit on lummav pilgupüüdja Siberist. Ta on tõeliselt haruldane ning kõrgelt väärtustatud mineraal.

Olles kõrgsageduslik, puhastab ta kõiki teadvuse tasandeid. Ta kanaliseerib kehasse violetset valgust, mis suunab kõrge sagedusega võnked füüsilise keha tasandile, aitab teadvusel puhastada vanadest pidurdavatest uskumustest ja mõttemallidest, mis takistavad edasiminekut ja vaimset arengut.

Tšaroiit vabastab hirmuunenägudest, annab jõudu ka kõige sügavamatest hirmudest üle saamiseks. Ta on julguse ja vapruse kristall ning aitab oma kandjal ka ebaõnnestumise korral uuesti alustada. Ta aitab toime tulla kaotusega ning leinaga, on ka hea abiline neile, kelle roll on abistada teisi inimesi (ravitsejad, põetajad, õpetajad jne).
Tšaroiit on toetav kaaslane neile, kes töötavad kodust eemal. Ta toob lohutust kõigile neile, kes tunnevad end eraldatuna. Tegemist on hea hingehaavade tervendajaga, kes aitab mõista elulisi kokkuleppeid, karmat ning armastuse ja ühekuuluvuse kõrgemaid seadusi.

 

 

Laos