Karneool

25.00

Mõõdud: ca 9,5 cm x 4,5 cm, 164 g

Karneool on kõrge vibratsiooniga stabiliseeriv ja motivatsiooni taastav kivi. Küllusekivina toetab karneool edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades. Tal on võime puhastada teisi kive. Karneool parandab analüüsivõimet ja selgendab taju. Karneool ankurdab käesolevasse hetke ning on suurepärane elujõu taastaja, andes meile julgust ning süstides loovust ja kirge.
Märksõnad: elujõud, motivatsioon, küllus, positiivsus, rõõm, kirg, seksuaalsus, hingerahu, küpsus, enesekindlus, kohalolu, maandus.

Meditatsiooni ajal eemaldab kõrvalised mõtted ning toob unistaja tagasi reaalsusesse. Karneool on võimas kaitse kadeduse, raevu ja pahameele eest. Kivi lahustab viha, asendades selle armastusega.

Punane karneool soojendab ning annab energiat. Ta on kasulik loiduse korral ning meele ja keha kosutamisel. Karneool parandab vitamiinide ja mineraalainete omastamist, soodustab organismist mürkainete väljaviimist, puhastab maksa, neerusid ja põit. Alandab vererõhku, ergutab vereloomet ja puhastab verd. Leevendab igemevaevusi, astmaatilisi ja reumaatilisi vaevusi, menstruatsioonivaevusi. Tasakaalustab hormoone ja aitab säilitada naha nooruslikkust.
Kivi stimuleerib ainevahetust, suurendab viljakust. Karneool aktiveerib juurtšakra.
Muistsetel aegadel kasutati karneooli surnute kaitmiseks nende teekonnal surmajärgsesse ellu.

Energiakeskus: juurtšakra, seksuaaltšakra
Näärmed: sugunäärmed, neerupealised
Planeet: Marss, Pluuto, Veenus
Element: tuli
Värv: oranž, punane, roosa, punakaspruun

Laos

Tootekood: VV339 Kategooria: