Roosa turmaliin ehk rubeliit kvartsis

7.00

Roosa turmaliin ehk rubeliit kvartsis (1 tk)

Mõõt: ca 3 – 4mm

Roosa turmaliin tõmbab ligi armastust, õpetab ennast väärtustama ja armastama, tasakaalustab suhte tasandil ning aitab kogeda, et armastada on turvaline. Tugevdab südant, soodustab lõdvestumist ning avab tervendavatele energiatele.

Tänu harmoniseerivatele energiatele mõjub turmaliin väga hästi taimedele. Puhastades ja transformeerides raskeid energiaid iseenda kõrgemaks väljenduseks, ankurdab turmaliin vaimse energia, tasakaalustab tšakraid, meridiaane ning aurakehasid, luues kaitsva välja. Traditsiooniliselt on turmaliini kasutatud selgeltnägemise ergutajana (kolmanda silmaga „vaatamiseks”), selle abil on keerulistel aegadel võimalik kindlaks teha segaduse tekitaja või kaose põhjus, samuti näitab turmaliin kätte õige suuna, kuidas keeruliselt olukorrast välja tulla. Turmaliin on võimas mentaaltasandi tervendaja, tasakaalustab vasakut ja paremat ajupoolkera ning transformeerib negatiivsed mõttevormid positiivseteks. Turmaliin on abiks enese ja teiste mõistmisel ning, juhatades su sügavale oma olemuse tuumani, tugevdab eneseusaldust ja hajutab hirme. Kasvatades enesekindlust, aitab eemaldada kalduvuse ennast ohvrirollis näha, võimendab kaastunnet ja tolerantsust ning on abiks ka külluse manifesteerimisel.

Turmaliin on võimas vaimne tervendaja, tasakaalustades paremat ja vasakut ajupoolkera ning muutes negatiivsed mõttemallid positiivseteks. See kristall korrastab ja tasakaalustab vaimseid protsesse ja biomagneetilist välja. Turmaliinil on tugevad elektrilised omadused. Ta kanaliseerib kehasse elektromagneetilist energiat, mis aitab omakorda säilitada kõrgemat võnkesagedust. Turmaliin on ka tugev kaitsekivi.

Laos