Malahhiit

8.90

Malahhiit

Malahhiit on võimas südame toetaja, kaitse- ja tervenduskivi, neelates endasse ebavajaliku energia, kahjulikud kiirgused, mürasaaste. Hajutab ka elektromagnetkiirgust.
Kasutamine nõuab ettevaatust kuna on veega kokku puutudes toksiline ja seda tuleks kasutada ainult poleerituna. Kaitsetalismaniks reisimisel jm, tekitades energeetilise kaitsebarjääri, mis kaitseb õnnetuste tekke eest ja mürgitustesse või mõnesse viiruslikusse haigusesse haigestumise eest. Malahhiit kaitseb ka energia-vampiirluse eest, puhastab kõiki energiakeskuseid.

Psühholoogiliselt
on malahhiit muundumiste kivi, sümboliseerides liikumist ja uuestisündi. Aitab vabastada süütunnet ja hirme, on puhastava toimega. Tervendab südant ja aitab avaneda tõelisel olemusel. Hajutab hirme, pingeid, vanasid mõttemustreid ja piiranguid.
Aitab lasta vanal minna, et uus energia saaks tulla. Annab julgust ja otsustuskindlust ning soodustab loovat eluprobleemide lahendamist ning mõnusat kulgemist eluteel. Kiirendab sisemist arengut, aidates niisviisi kohtuda iseenda tõelise olemusega.
Oma harmoonilise energia tõttu sobib suurepäraselt kirjanikele ja kunstnikele, sest aktiveerib loovust. Malahhiiti soovitatakse ka rasedatele naistele.

Tervist toetavad omadused

Malahhiit on erakordselt mitmekülgne ravitsemiskivi. Aitab reuma, astma, hambavalu ja teiste valude korral, vase sisalduse tõttu annab sooja, palaviku, põletiku, venituste, luumurdude, tursete, artriidi, reisimisehirmu, stressi, depressiooni, naistehaiguste korral. Raseduse ajal ja rinnapiima tootmise ergutamiseks, tugevdab immuunsüsteemi, südant ja leevendab südamehaiguste korral, koordinatsiooniprobleemide ja epilepsia puhul
Omadused: kaitse,. tervendus, hirmud, süütunne, julgus, enesekindlus, loovus, valu, reisimine, el.magnetkiirgus, äriõnn.

Laos