Krüsokolla Peruust, A-klass - Crystal Therapy
3372
product-template-default,single,single-product,postid-3372,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pood

Krüsokolla Peruust, A-klass

6.509.50

Põhiomadused: tervendus, intuitsioon, selgeltnägemine, meditatsioon, elujõud, armastus, rahu, suhtlemine, stress, naiselikkus.

Krüsokolla on üks olulisem ravitoimega kivide seas. Ta rahulik ja toetav energia harmoniseerub tänapäeva inimese teadvusega ning seetõttu avab ja võimendab krüsokolla sisemaailma nägemise võimet, aitab mediteerida ja olles kurgutšakra kivi, aitab suhelda. Lapsi julgustab enda probleemidest rääkima ja teistega suhtlema.
Krüsokollat peetakse naiste kiviks. Kaitseb naise tervist raseduse ajal. Ta kiirgab emalikku ja naiselikku energiat. Aitab premenstruaalsündroomi ja menstruaalkrampide korral Krüsokolla on  tõhus aura puhastaja.

Krüsokolla on kristall, mis aitab lahti lasta ärevustundest ja igasugusest emotsionaalsest pingest. Õpetab probleeme lahendama, mitte neid alla suruma ning lahti laskma süütundest, närvilisusest ja stressist.
Nimetatakse teda ka majahaldjaks kuna aitab eemaldada kodust igat liiki negatiivset energiat.
Krüsokolla aitab teadvustada varjatud tundeid ja avastada oma hinge. Krüsokolla on ühtlasi rahukivi ning vaigistab liialt tugevaid emotsioone. Aitab vabaneda põhjendamatust hirmust, kurbusest, vihast, ängist ja ärritusest. Ta aktiveeerib loovuse, parandab eneseväljendusvõimet ning suurendab sallivust.
Krüsokolla ravib artriiti, luuhaigusi, lihasspasme, seedetrakti, haavandeid, verehaigusi ja kopsuprobleeme, vabastab mürkidest maksa, neerud ja soolestiku. Kivi toob verre ja kopsude rakulisse ehitusse uut hapnikku, andes suuremat kopsu ja hingamismahtu, taastab pankreast, reguleerib insuliinitaset ja tasakaalustab verd. Krüsokolla tugevdab lihaseid ning leevendab lihaskrampe. Oma jahutava mõju tõttu ravitseb põletikke, eriti kurgus ja mandlites, alandab vererõhku ja leevendab põletusi. Kivi kergendab artriidivalu, tugevdab kilpnääret ja on kasulik ainevahetusele.
Ravitseb pingepeavalusid, astmat,lihaskrampe. Teise astme diabeet, vererõhu kõikumine, süda.

Energiakeskus: kurgutšakra, südametšakra
Näärmed: kilpnääre ja harknääre
Planeet: Veenus
Element: õhk
Tähtkuju: Veevalaja, Sõnn, Neitsi, Kaksikud, Lõvi
Värv:  Läbipaistmatu või kergelt läbikumav rohekas sinine, rohekas türkiissinine  kivi. Sageli sisaldab mõlemat värvitooni ning lisaks hallikaid või pruunikaid alatoone.

Puhasta
Kirjeldus

 

Too enda ellu sinist, kui:
​* soovid luua harmooniat endas ja enda ümber
* leevendada ja rahustada oma elus valitsevat kaost
* soovid ladusalt suhelda oma lähikondsetega
* tahad mõista ennast, väljenduda ja elada oma tõe järgi
* soovid avardada oma perspektiivi
* oled valmis midagi uut õppima, olla loov
* tahad nautida üksindust ja rahu

Täiendav info
Energiakeskused

päikesepõimik, kurgutšakra

Näärmed

kõhunääre, kilpnääre

Planeet

Päike, Maa

Element

tuli

Värv

sinaka läikega kuldpruun, viiruline, punaka läikega, roosa

Mõõt

2,5 – 3,5 cm, 3 – 4,5 cm